Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, a hanyadik randin dől el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a hanyadik randin dől el ha folytassátok komolyan, az ismerkedést? Vannak olyanok akik mennek 3-4-szer, kapnak enni-inni, azután eltűnnek az éterből.

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a 4. randin derült ki rólad olyasmi, ami neki nem szimpatikus. Szerintem mindenkinek joga van ahhoz, hogy csak addig legyen bárkivel is, amíg akarja.


Persze vannak azok a nők is, akik csak az ingyenkaja miatt járkálnak randizni, de ezt nehéz kiszűrni. Ne költs sokat az első randikon.

2019. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Folytassátok? Hát tőled az első után menekülnék.
2019. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt követem.

Van, aki ingyenkajáért randizik? Kiló krumpli, mint szavazáskor, vagy ez hogy megy?

Lányok, én sörért dug@k, írjatok rám. :)

2019. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lol minek eteted, itatod őket.Ha valaki elvàrja ott màr rég gondok vannak, ha meg meghívod sem kötelessége belemenni a folytatàsba, nem veszed meg a màsikat ezzel. De filléreskedni se kell. Első randi igyatok meg egy bambit, màsodik randira kérdezd meg mit szeretne csinàlni, ha jol alakulnak a dolgok mondjuk harmadik randi korul johet egyvacsi
2019. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom, hogy a férfi fizesse a fogyasztásomat randin, hacsak nem ismerjük egymást évek óta máshonnan, de akkor már biztos, hogy megvan az alap kölcsönös vonzalom, hiszen másképp nem randiznánk, egy idegent viszont nem ismerek eléggé, ezért nem is tudok egy idegenben bízni annyira, hogy megengedjem, hogy bármit is fizessen nekem. Tehát, ha ezt a részt kivesszük a képletből, akkor sem tudom számszerűsíteni, mert nem ezen múlik, hanem hogy hogyan érzem magam a másikkal, mennyire mennek gördülékenyen a dolgok.
2019. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Részemről az elsőn.
2019. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam az első 1-2 randin már azért kiderülnek az alapok, de ha esetleg mondjuk csak a 3. randin jutunk el a szexig és az nem működik, akkor addig. Ha a szex is jó, az első néhány találkozáson sincs baj, akkor onnantól már csak a személyiségén, gondolkodásán múlik, hogy meddig tart a dolog.
2019. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

#3 igen, vannak ilyenek. Volt is róla cikk nem olyan rég.


Nem 1kg krumpli, hanem étterem.. 2 naponta más pasival és mindig a pasi fizet.. a csajnak meg folyamatosan van udvarlója..

2019. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!