Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3. Randi? Csak azt akarja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. Randi? Csak azt akarja?

Figyelt kérdés

Most kezdtem randizni egy sráccal, én 27 vagyok ő 34. Tudom, hogy kapcsolatot szeretne és családot. Viszont holnap lesz a 3. Randink és megkérdezte hogy nem e mennék fél hozzá a kirándulásunk után, főzhetnénk együtt stb. Mondtam hogy az nekem korai lenne, de a kirándulás jól hangzik.

Még csók sem volt. Csak a szex miatt akart elhívni, vagy tényleg csak időt akart volna eltölteni?

Mikortól mehetek fel hozzá, ha még nem akarok szexet?

Komoly kapcsolatot akarok és úgy érzem a korai szex ezt elrontaná, de ha sokat várok az sem jo.


2019. dec. 22. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus lenne, felmennék, de nem szexelnék. A reakcióból is sokat le lehet szűrni a folytatást illetően.

Ezt a muszáj-szexelni-ha-felmész mentalitást csak az olyan pasik erőltetik, akik olyanok is, szerintem.

2019. dec. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és ezt miért nem vele beszéled meg?!


Minek találkozgattok, ha nem tudtok kommunikálni sem egymással?!

2019. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet h nem az utcan akar lesmarolni.

Ha meg nem akarsz vele szexelniakkor megmondhatod helyben is, ha zavar akkor letisztazhatod elore, de sztem a normalisabb ffiak nem ebbol indulnak ki. Persze, orulnek ha van szex de ha nincs szex sincs semmi.

Azert monddmeg egy bnodnek h hol vagy es mi a pasi neve.

2019. dec. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak azt akarja és ráér veled kínlódni, a 100. randiig is várhatsz, akkor is csak dugás lesz.
2019. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 2 randi alatt csók sem volt, az is durva.
2019. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!