Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Randiznátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Randiznátok ilyen agglegény lakban?

Figyelt kérdés

Vagy túl egyszerű a stílus?

[link]


2019. dec. 24. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a lakás, szerintem jó az ízlésed. De nem randiznék lakásom, csak ha màr jól ismerjük egymást.
2019. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
43%
Ez a bársony nagyon giccses. Vagy nem is tudom, olyan idős néni azt hiszi, ez a stílusosság csúcsa. Alapból ott marad a feneked lenyomata, ha ráülsz. Nyáron csupasz lábakkal az ilyen anyag szétszúrkálja a bőrt. Az állatmintás cucc meg az a csóri rönk olyan Texasi wannabe, (vagy nekem egyből Győzike ugrott be, hiába nem zebraminta), a lámpa olyan, mint egy műtőben.
2019. dec. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 A kérdező kommentje:

Dehogy szúrkál szét a kanapé, olyan puha hogy aki leül fel se akar onnan kelni. Szinte el lehet ülve aludni benne.🙂


No, akkor teljesen esélytelen hogy valaki randizzon velem ilyen ócska bútorok között?

2019. dec. 25. 08:06
 74/84 anonim ***** válasza:

Szerintem senki sem a lakás alapján adja rá a fejét...

...,de egy próbát megért!

2019. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 A kérdező kommentje:

Nem próbálkoztam, csak érdeklődtem!

Aztán hogy ezek a nők, akik nemleges választ adtak, mit mondanak egy valós felkérésre... azt csak ők tudják.🙂

2019. dec. 25. 09:59
 76/84 anonim ***** válasza:
Azt az 1000 éves kanapét vágd ki a francba. Az a csillár,és a sarokban lévő reflektor az pont nem oda való. Nem fényképezőterem az..... de a többi szerintdm stílusos.
2019. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:

Nem túl egyszerű, pont hogy messze túl sok.

Alapvetően nem rossz, de csökkenteni kéne a kiegészítők számát. A díszpárnákat cseréld le egyformára, de jobb lenne ha nem lenne, a szőnyeget és a gyertyákat is dobd ki inkább. A lámpák túl karakteresek és nem mennek egymáshoz. Jobb lenne ha lecserélnéd őket egyforma színű és stílusú lámpára, igény szerint eltérő izzóval.

De hogy jót is mondjak, az szuper hogy rend van és tisztaság.

2019. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszik, kicsit steampunkos kicsit westernes. Hozzám mind a két stílus közel áll, az ilyen zöld kanapékat is szeretem, szóval semmi kivetnivaló nincs a lakásban.


Nálam amúgy is az a fontos, hogy tisztaság legyen. Pl ha a mosogatóban áll a mosatlan, vagy pisifoltos a wc, vagy a tükör nincs lepucolva akkor én már ott sem vagyok. De tényleg. Voltam már úgy 5. randin egy amúgy kedvelt srácnál, hogy ilyeneket láttam. Még két esélyt adtam a dolognak, de semmi sem változott, így rövidre zártam a dolgot.


De olyan lakásos sokadik randin is voltam, ahol a srácnak csak egy felfújható matraca volt, de amúgy a lakása szép és tiszta volt.

2019. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ott van veled a hiba,hogy feltetted ezt a kerdest!

Én altalaban embereket akarok megismerni s nem a lakasukat egyből!

S mindegy hol lakik,mivel ,ha megismerem,akkor fogom megtudni,hol ,hogyan es ami a lehfontosabb ,hogy miert el olyan lakasban.

Egy okos kedves ember is elhet barmilyen rossz körűlmenyek között!

S ugyan úgy egy igazi diszmajom is majmolhat a csodaszép lakasaval!

Egy igazi nőnek az ember szamít es szerintem első randira az aranyasók szoktak lakasra menni.

2019. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél hozzá egy rodeó bikát is, ide pont passzolna. Egyébként mi lesz ha a lány ráönti a vörösbort a féltve őrzött kanapéra?
2019. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!