Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek faterotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek faterotok legjobb haverjának a lányával?

Figyelt kérdés

Faterom jóbarátjának van egy nagyon csinos lánya. Én is jóba vagyok egyébként az apukájával is, meg a lánnyal is.


Gondolkoztam, hogy el kéne hívni randira, mert szerintem én is bejövök neki, csak gondolkoztam, hogy mi lenne ha mégse jönne a kémia úgy ki, és akkor megromlana mindkettőjükkel a viszony, de faterom attól jóba lenne mindkettőjükkel, szóval elkerülhetetlen lenne, hogy párszor ne fussak velük össze.


Szerintetek belevágjak?



2019. dec. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ilyen hozzáállással, hogy "úgyse fog működni" bele se kezdj, mert már a kezdetek kezdetén ezen fogsz görcsölni (mint most is)


Amúgy meg nem értem, hogy a lánnyal nem működik, akkor a faterjával miért is romlana meg a viszony?

2019. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyetlen lánya, tipikus lányos apuka, aki félti a lányát. Pedig nagyon laza az apukája, ezért is vagyok vele jóba. Bár nincs akkora korkülönbség. 45 körül van az apukája, a lánya pedig 19.


Én 27

2019. dec. 24. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből csak a baj van...


Ha nem ő az azonnal meglátni, megszeretni és élni se bírok nélküle tipikus esete, akkor én nem mennék bele. Épp elég egy párkapcsolat, nem kell egyeb szálakkal bonyolítani. Aztán ha lefekteted és fél év múlva annyi a dolognak, akkor te vagy a gazember...

2019. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A faterom legjobb haverjának a lánya 46 éves, három gyerekes szingli anyuka. Nincs az az Isten! Ha van sör akkor sincs, ha pörkölt is van hozzá, akkor sem! :D
2019. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDD jogos :D
2019. dec. 24. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj,hogy túl fiatal hozzád.Elég kicsi az esélye,hogy együtt maradtok,az pedig később kellemetlen lesz
2019. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!