Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok / Holgyek, Hol szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok / Holgyek, Hol szoktatok ismerkedni mostanaban? (Tinder, gyakori kerdesek, partyban, stb) Az elmult egy evben hany pasival voltatok? Mi az amit igazan megneztek egy pasin, ami igazan tud vonzani?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy pasival sem voltam, mert vagy nem passzoltunk és ezt tisztáztuk békésen, vagy hazudott a pasi, és élőben kiderült, olyan meg kell a francnak.
2019. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. sehol nem ismerkedem direkt. Az élet úgy általában mindig sodor elém új személyeket, hölgyeket urakat, időseket, fiatalokat, akikkel valamilyen kapcsolati viszony kialakul és az hozza magával az ő ismerettségi körüket. Így én feleslegesnek tartom bárhová eljárni külön csak azért, inkább a szociális kapcsolataimat használom erre (is).

2. Az elmúlt 1 évben senkivel sem voltam.

3. Ha nagyon kell általánosítani: tekintet. De nem ez vonz, hanem inkább a személyiség. Minden párom előbb megismertem mint ember és csak utána szerettem bele. Az nekem sokkal többet ér, ha az értékrendük, humorunk, világképünk, érdeklődésikörünk egyezik.

2019. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Direktben sehol. Volt olyan az elmúlt 4 hónapban, hogy egy régi ex írt rám, pubban egy barátnőmmel iszogattunk és a pincérfiú kezdeményezett, buliban melegedtem össze egy fiúval illetve a céges karácsonyi vacsorán vallott szerelmet az egyik kollégám.


Gyakorlatilag a legvaratlanabb helyzetekben talalkozok férfiakkal.


Az, hogy mi a vonzó hát szerintem a kisugárzás számít, hogy legyen magával ragadó.

2019. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: S mi lett ezeknek az eseményeknek a végkimenetele? :)
2019. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi belőle(volt, hogy én nem akartam belebonyolodni). Vagy még nyitott a helyzet, mert nincs vége teljesen.
2019. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!