Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi egy hete nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egy hete nem keres, akkor ez már halott ügy, igaz?

Figyelt kérdés
Vártam, hátha karácsonykor ír, de nem..szex már volt, vonzódunk egymáshoz. Nagyon fáj, mert nem érzem korrektnek, már 2 éve ismerem, azt hittem, annyit megérdemlek, hogy elmondja, ha nem akar látni. 26/N, 32/F
2019. dec. 27. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Igaz.

És ne is reagálj te sem,ha felbukkanna, tudod,hogy csak arra vagy jó neki.

2019. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
kérdező: megkapott téged, akkor mit vártál? Erre voltál jó neki, mint a nők 90%-a.
2019. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj ha akarsz tole meg vmit akkor ird le hogy nem tudod h o szeretne-e folytatast de te mondjuk szivesen talalkoznal vele az uj evben. Ha meg nem erdekel h lesz-e vele vmi es nem feltétlen akarsz tole vmit sztem mondd meg neki nyugodtan h bantott h nem keresett (mondjuk kerdes persze h te miert nem kerested) es h ugy erzed az lett volna a korrekt ha lezarjatok.
2019. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled, ha kicsit is fontos lennél a számára, akkor legalább annyit írt volna, hogy x ideig nem lesz elérhető, mert dolga van.
2019. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
az ismerkedés része. Hú mekkora ribizligizi vagy, ezen az oldalon viszed a pálmát ebben. Jesszusmáriám.
2019. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Gondolom, te sem törted össze magad azért, hogy érezze, hogy számít neked valamennyit.

És ez a "felnőtt" kategória.

2019. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó: gaz, gondolom szexelt vele, mert olyan nőcske, aztán azt hitte, hogy majd hasraesik tőle a pasi, csak mert ő nő és szexel jutalmazta nagyon hamar a pasit, mint egy ....nem mondom kik azok, kik árulják magukat.
2019. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
55%

Hát igen, könnyebb a lábad széttenni, mint ráírni. Mert tudod, értelmes felnőtteknél a kommunikáció is az ismerkedés része, nem csak a dugás. ;)

Persze, "jaj, nehogy már én ráírjak, az olyan gáz, talán még azt hiszi, hogy nekem sem semleges"... hát itt az eredménye. Az a "nő", aki ilyen szinten játszmázik, az másra nem jó, csak üríteni egyet.

2019. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Húha, 40%os elmebetegke után megérkezett barátja is:)

2 éve ismerem, szóval nem egy nap ismeretség után történt meg a dolog, de egyébként semmi közöd hozzá, súlyos gondjaid vannak.

2019. dec. 27. 22:25
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Ja, és két év alatt nem tudtátok eldönteni, hogy mi a phasz legyen, meg 2 év után is téma, hogy ki keressen kit. Kiderült itt hamar ki a beteg.
2019. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!