Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legnagyobb kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb kamu amit ismerkedés során magadról mondtál, hát olyan amit neked mondtak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem hazudok, mivel értelmetlen.
2020. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én: Túl vagyok a múlton.


Ő: Nincs senkim.

2020. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb kamu, amit mondtam, hogy aszexuális vagyok.:D Valamivel le kellett koptatni a kanmozdonyokat, hogy ne lihegjenek folyton a szexen. Én bevágtam, hogy aszexuális vagyok, magyarán nekem sosem lesz a szex fontos és csak akkor vagyok rábírható, ha valaki nagyon felizgat és kulturáltan áll hozzá, ők meg lekoptak, mert látták, hogy ebből ma nem lesz dugás.


A legnagyobb hazugság, amit nekem mondtak, az hamar kiderült általában. Vagy a magassággal és a súllyal ment a bűvészkedés, vagy azzal, hogy értenek dolgokhoz, amikről fogalmuk sem volt (csak azért, hogy bevágódjanak).

2020. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

#3

:D

2020. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasi elfelejtette közölni, hogy van egy 6 éves kisfia. 4 hónap együtt élés után derült ki, mikor az édesanya bekopogott a lakásomba a gyerektartásért. A pénzt nem adtam oda neki, de s volt férje minden cuccát igen. Zarcsere, majd írtam neki, hogyaz elmaradt gyerektartás fejében elhozhato minden a volt feleségétől.
2020. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Én: már nem érdekel az exem

Nekem: Persze, hogy elválok (esze ágában nem is volt soha)

2020. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én: nem mondtam el az igazi nevem (mentségemre mondva mindig így teszek mióta zaklattak)


ők: magasság, kor, tömeg, munkakör, házasság, kapcsolat, gyerek, anyagi helyzet,

2020. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit nekem mondtak: kedves, aranyos a mosolyom
2020. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit nekem mondott egy katona srác:


TEK-es vagyok, de ez titok, és a frnacia légióban is voltam, mai napig ha hívnak, el fogok tűnni 2 napra, de erről senki nem tudhat, te sem tudhatnál, és senkinek nem mondhatod el.


:-D

2020. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9-es : Nem mondhatod el senkinek, elmondod hát mindenkinek 😂
2020. jan. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!