Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pestiként mennyire jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pestiként mennyire jelent hátrányt számotokra, ha ismerkedés során kiderül a másik félről, hogy nem pesti?

Figyelt kérdés

Pesttől kb. 30 kilométerre élek egy vidéki városban és azt tapasztaltam, hogyha megadom társkeresőn a lakóhelyem, akkor lényegesen rosszabb esélyekkel indulok, mint amikor nincs megadva település. Ennyit számítana, hogy ki hol él?

A félreértések elkerülése végett jelezném, hogy nem egy "zsák településről" van szó, tömegközlekedéssel és autóval is könnyen megközelíthető, aránylag fejlett, rendezett. Előre is köszönöm a válaszokat! 26/F



2019. okt. 26. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
OMG, ha ez így van, az nagyon gáz F31
2019. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Mert ki a fenének van kedve utazgatni. Énis instant balra huzom az olyan lányokat akik 5 kilometernel tavolabb vannak.
2019. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Számomra hátrány, mert nem szeretek sokat utazgatni ha mondjuk csak egy spontán kávéra/ebédre vágynék. Szóval csak budapestiekkel ismerkedem.
2019. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Kizaro ok. Nem utszgatok es ne akarjon bebutorozni hozzam az illeto.

Meg leszokja a pesti divatot.

2019. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kizáró ok. Ha netán Pesten dolgozol és hosszabb távon hajlandó vagy ide költözni, akkor esetleg.
2019. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szintén Budapesttől kb. 30 km-re élek eredetileg. 30 kilométer semmi. Kb. 200 km-re lakó férfival ismerkedek komolyan. Mindkettőnknek feszített az időbeosztása, de megoldjuk, mert fontos nekünk.
2019. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem hátrány. Ha a közeli agglomerációban él, akkor még rendben van. 30 km nekem már messze lenne.

21/L

2019. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 35 km-re lakom. Nőként tapasztalatom az, hogy, igen, hátrány (gondolom férfiként is). Ha mégis hajlandóak találkozni veled, akkor is "kikopnak" 1-2 randi után, hiszen minek utazni egy nőért, mikor helyben van 1000 másik (több férfiismerős szerint). Pénz és időpocsékolás. Sokan már Budapesten belül a kerületek terén is válogatnak. Ezért is látom valószínűleg egyes társkereső embereknél megadva Budapestet, holott tudom, hogy a 10-20 km-es körzetemben laknak.
2019. okt. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádpm ezt.

Ahogy egyeseknek problémát okoz az a kis táv. Remek hogy mivel másoknak minden gyakorlatilag a szájukban van már megmozdulni sem igazán hajlandóak. Opyan aranyos.

2019. okt. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Szellemi fogyatékosoknál hátrány igen. Egy normális nőnél ez nem probléma. A szeretet nem távolság függő, aki ezt nem látja be az egy szociopata idióta. Őszintén miért lenne sok az a 30km? Ennyit nem tennétek meg valakiért? Mi ez a szociopata hozzáallás? Ha szereted a másikat 100 km se olyan sok. Lehet jönni a munkával és tényleg probléma van a munkával. Én ezért vagyok munkaellenes. Lekéne építeni a bérmunka rendszert, alapjövedelmet bevezetni, hogy senki se legyen rákényszerülve olyan dolgokra amit nem szeret csinálni és kényszerből teszi, Boldogabb társadalomban éljünk és eljöjjön egy valódibb demokrácia. Kapitalizmust szépen lassan lekell építeni, mert nem emberséges!


Visszatérve a távolságra 20 kmre lakok Pesttől és nem gond a beutazás busszal, vonattal, megtudom oldani. Ha fordítanának elég összeget a közösségi közlekedés fejlesztésére, akkor még könnyebben belehetne utazni. Az ilyen egoistsa szellemi fogyatékos picsogás helyett, mint "jaj pesten kivűl nem megyek, túl fárasztó" inkább a közös ügyeinkkel kéne foglalkozni, hogy mivel lehetne emberségesebb légkört építeni, ami mindenkinek jó.

2019. okt. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!