Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha egy férfi nála nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy férfi nála nem csak pár évvel idősebb nővel randizik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát van egy férfi..30 éves..mennyire gáz, hogyha egy 43 éves nővel randizik, ismerkedik, netán össze is jönnek? Elítélendő? Te kinéznéd őket az utcán? Mennyire elfogadott az ilyesmi szerinted? Ha tudtok kort és nemet létszi írjatok. Előre is köszi Mindenkinek!



2020. jan. 4. 01:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz még ennyi korkülönbség. De azért pl. Macron 42-felesége 66😅 És nem érti a pasas, hogy miért röhögnek rajta.
2020. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek!

Sok okos gondolatot olvastam. Segítettetek rájönni 1-2 dologra. Természetesen nyomtam a zöldet Mindenkinek. ;)

Biztosan rájöttetek, hogy én lennék az a 30 éves. De sajnos évekkel fiatalabbnak nézek ki, így inkább egy huszonéves passzolna mellettem, pedig szeretnék már igazi férfias férfinak kinézni...na majd talán 10 év múlva..így a hölgynek sem fogom rabolni az idejét, hiú ábrándokba kergetni, és "elengedem" (alig ismerkedtünk még, tehát úgymond senkinek sem fog "fájni").

2020. jan. 4. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!