Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mást is zavarna, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavarna, ha nagyon elfoglalt a másik?

Figyelt kérdés

Szinte lehetetlenség vele randira menni, mert folyamatosan dolga van. Folyamatosan lemondja a találkozókat.

Esetleg valaki meghallgatja a teljes sztorit? Privátban szívesen kiadnám magamból!



2020. jan. 4. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Már együtt vagytok, vagy még csak randizgattok? Ha az utóbbi, én elgondolkodnék, hogy talán ő nem akarja ezt az egészet, azért ilyen "elfoglalt". Ha érdekelnéd, találna módot arra, hogy találkozzon veled.
2020. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi, keress mást!
2020. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak randizgatunk. Még nagyon az elején járunk.
2020. jan. 4. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves, hogy ennyire elfoglalt?
2020. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberekről van szó. 30 körül
2020. jan. 4. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kolcsonos az erdeklodes, akkor mindenki szakit idot a masikra. Inkabb onbizalom-tuningrol lehet szo ebben az esetben, nem sok kolcsonosseget erzek ebben....
2020. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Folyamatosan lemondja a találkozókat.": nekem ez elsőre már fura. Lehet ez a munkája miatt, vagy több tüzet tart a parázson, vagy bizonytalan, vagy a barátai jobban érdekli, vagy mert nincs rendszer az életében, vagy mert van valami, amit titkol, vagy még nem szeretne "közreadni".

Nekem így hirtelen ezek jutottak az eszembe.

2020. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!