Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy fél éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy fél éven keresztül egy férfi annyira elfoglalt, hogy nem tudja megoldani a találkozást?

Figyelt kérdés

Mindíg van valami,sokszor munka miatt, van amikor családi okokra hivatkozva mondta eddig vissza a találkozókat.

Azt mondja, hogy nagyon szeretne velem lenni.

Sajnos több, mint 120 km van köztünk a távolság. Viszont Ő maga is mondta, hogy nem a pénz a legnagyobb gond. Többször jár abba a városba, ahol én lakom, mert dolga akad itt, viszont kettesben nem tudunk lenni.

Többször szóba került, beszéltünk már erről, viszont azt mondta ne higgyjem, hogy nem akar velem lenni..

Viszont fél év nagyon sok idő.

Mit gondoltok valóban létezik, hogy ennyire elfoglalt vagy csak nem akar megbántani, és nem mondja, hogy köztünk ennyi volt?

Mindketten már felnőttek vafyunk. Én 34, Ő 37 éves.

Én jelenleg munka nélküli vagyok. Ő dolgozik.

Ezért is egyeztünk úgy meg, hogy Ő jön, amikor tud.

Mindketten kapcsolatban vagyunk.

Szeretői viszony van köztünk.

Az a kérdés, hogy a leírtak alapján higgyjek- e neki?



2019. nov. 28. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőnek is kevés vagy. Fogadd el!
2019. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerető? A szeretők dugni szoktak, ti meg nem.

Nem akar veled találkozni. Ennyi.

2019. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A végéig még komolyan vettem a kérdést de mikor elolvastam már nem tudom. Bocs.

Ja, annyira nem töri magát, hogy megismerhessen, elég neki amiket lát olvas tőled. Tipikus. A kapcsolata már nem az igazi, ezért szórakoztatja magát így online.

2019. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
te nagyon buta és naiv vagy,ivbe lesz.r téged...
2019. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet szeretői viszony olyanok közt akik fél éve nem találkoztak? Mármint, hogy plátói? Vagy?
2019. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Berakott tallonba egy másik szerető miatt, avagy maga sem tudja mit akar és most nem csalja a feleségét. Akármi is az oka, fél év csak kifogás, de nem valódi ok.
2019. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarja erőltetni ezt a szeretői dolgot, de hogy már a kérdésedre válaszoljak volt 2 olyan pasi is aki engem is neten keresztül hitegetett. Az egyik nekem is mindig arra fogta, hogy elfoglalt és mennyit dolgozik, pedig beutaztam volna miatta Pestre messziről és nemet mondott... A másik telefonálgatott elég sűrven és messengereztünk is. Már itt is hónapok teltek el és megkérdeztem nincs-e kedve eljönni a városunkba egy rendezvênyre. Azt mondta jön, de persze hogy nem jött... Csak azt nem értem miért kell hitegetni a másikat hónapokig, ha valaki semmit nem akar. 😕
2019. nov. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Le akar rázni magáról, azért mond le minden találkozót. Ugyan miért ne tudná megoldani? Pénze is van. Ne legyél már ostoba!
2019. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!