Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 évesen még egy fiú se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen még egy fiú se aludt nálam, mert nem engedték, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mindig otthon van valamelyik szülom, és kellemetlen lett volna ha ott alszik a barátom, vagy akivel alakult valami, mindig én mentem át, mert mindkét barátomnak volt saját lakása. Most elutaznak 1 napra, így titokban itt aludna, hogy viszonozzam. Ti mit tennétek a helyemben?

Ezt leszámítva nagyon jó a kapcsolatunk. Egyetem mellett alkalmi munkákból nem tudnék egy albérletet vagy szobát fizetni magamnak.



2020. jan. 6. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát hívd át és kész. Énsem vihetem haza soha senkit, de nem volt probléma.

N27

2020. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy melyik ágyban alszotok? Szüleidet nem értem, az OK, hogy te pasidnál alszol, de az nem, hogy ő nálatok? Ez inkább fordítva kéne legyen.
2020. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"kellemetlen lett volna" Te egy buta liba vagy, aki fél a szüleitől, és a szüleinek bevallani, hogy kivel van... olyan jó azért mégsincs a szüleiddel a kapcsolatod.. a te ehlyedbe nem tudom mit tennék, de a pasik helyében tuti, hogy kidobtalak volna! Buta liba!
2020. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok tamogatnak anyagilag, miert lennek buta liba attol, hogy figyelembe veszem az o szempontjukat is kedves 3-as
2020. jan. 6. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Csak én látok a dolgok mögé, mert rosszul fogalmaztad mega kérdést... arról van szó, hogy haza sem szeretnél vinni pasikat mert szerinted ez zavarja a szüleidet, tehát nem ők nem engedik csak nem kérdezed meg..stb NA ezért vagy buta liba... mert nem mered vagy nem akarod a szuleidnek megmondani h any aapa ma itt alszik pistike a pasim
2020. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!