Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek a randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a randira?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyszerű lány végre. Teljesen levett a lábamról a személyisége. Lassan haladunk, eddig 2 randink volt. Csók eddig még nem volt. Péntekre megbeszéltük a harmadik találkozót. Itt már nagyon meg szeretném csókolni. Kicsit stresszes is vagyok miatta. Eddig minden korábbi nővel, akivel randiztam már az első alkalommal volt csók. Ő valahogy különlegesebb. Így alakult h nem történt meg.


Ma reggel jött a probléma. Reggelre kijött egy ajakherpesz a számon. Utána olvastam, vettem minden szrt. Zoviraxot, lyzint, kálciumot, citromfűt. Elköltöttem egy szép összeget, h minél hamarabb meggyógyuljak. Viszont arra kevés esélyt látok, h péntekig meggyógyuljak.


Eddig két randi volt csók nélkül. Ha a harmadikon sem lenne az nem túl jó dolog lenne azt hiszem. Nekem hétvégén el kell h utazzak egy hétre. Tehát a randit csak jövőhét végén tudnánk pótolni. Mi lehet a legjobb amit tehetek?

Egy újabb randi csók nélkül? Vagy mondjam le és majd jövőhét végén találkozzunk. Legutóbb szombaton találkoztunk, tehát 2 hétig nem látnám.

Köszönöm szépen a segítséget! Felnőtt emberek vagyunk



2020. jan. 8. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Péntekig még talán elmúlhat. Aztán nyomd oda neki rendesen különben elkönyvel nyámnyilának. Ha mégse jön össze de legalább megpróbáltad akkor is jobban fog tisztelni, mintha meg se próbálnád.


Azzal meg nincs baj ha mégis elhalasztod. Sőt, van egy furcsa pszichológiai hatása, mert aki lemond egy randit annak nő az "értéke" a másik szemében. Egyrészt mert látja hogy elfoglalt, fontos ember vagy aki nem ér rá mindig vele foglalkozni. Másrészt mert látja hogy nem félsz attól hogy elveszítheted ha esetleg lemondasz egy találkát. Emiatt vonzóbbá válsz a szemében.


Bárhogy is döntesz végül, sok sikert!

2020. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki, hogy mi a szitú, de, hogy ettől még szeretnél vele időt tölteni.
2020. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha el is múlik attól még fertőző stadiumban van egy hétig. Legyél vele őszinte és mondd el a problémát, hidd el egyszerűbb.



Ird ld neki:



Annyira vartam a következő randinkat es annyira szeretnélek már megcsokolni de nehogy minden jo legyen, Murphy torvenye kozbeszolt es egy hülye herpesz jött ki a számon, kezelem ezerrel de valószínű még pénteken is ronditani fogja az arcomat, de azért reménykedem benne hogy ennek ellenere is találkoznal velem és eltolthetunk pár kellemes órát. Bár meg nem csokolhatlak, legalább nézhetem azt s gyönyörű mosolyodat. :)

2020. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!