Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, elmennétek randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, elmennétek randira ha csak ennyit tudnátok?

Figyelt kérdés
Hogy a pasi milyen magas, hány kg, rövid hajú, őszinte és jó a beszélőkéje?

2019. márc. 17. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Részemről kizárt. Igaz, engem az ilyen last minute típusú utak sem érdekeltek soha, szóval ez lelki alkat kérdése is.
2019. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Karena26 ***** válasza:
100%

Hát, az, hogy őszinte-e, azt nem tudhatod. Sőt, engem már az alapadatok (magasság, testsúlyt) illetően is ért meglepetés a személyes találkozókon.


De ha nem tudnék semmit a kinézetéről, de jó ideje jól elbeszélgetünk, s így megismerhettem valamennyire, igen, elmennék a randira.

2019. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Második! Nem, nem ismered. Fogalmad sincs. Csak valaki mondja róla hogy őszinte faszi, meg jó a dumája.


A magasságát meg súlyát pedig ellenőrizhetnéd ha akarnád.

2019. márc. 17. 21:14
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem. Ez nekem nagyon kevés.
2019. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Kevés.

Ha dohányzik, alkoholt fogyaszt, drogozik, nem fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód, nem családcentrikus, nem akar gyereket, nem fontos számára a hűség, tisztelet...stb. randira se mennék olyan pasival.

2019. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5-ös. Hűű...

Éppen csak a farokméretét és az anyagi biztonságát nem említetted meg. Szóval legyen valaki TÖKÉLETES, és akkor te talán elmész vele randizni. Mit nyújtasz cserébe te? A puncidat?

2019. márc. 17. 21:27
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek nagy igényei az 5#-nek. XD Max a család centrikusság, de ha ebben a két fél véleménye eltér, nem is valók egymásnak.

Én se találkoznak olyannal, akiről semmit nem tudok.

2019. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7-es!

Miért, ha valaki elhív randira a való életben, arról olyan sokat tudsz?

Szóval értitek már miért nincs senkitek, és nem is lesz? Mert nem akartok randizni, ameddig nem ismeritek. Addig bizony nem fogjátok ismerni, ameddig nem találkoztok vele. Mert neten lehet lódítani óriásiakat. Még ideje is van átgondolni a konzisztens hazugságokat.



Amúgy durva, hogy rögtön droghasználónak feltételeznek itt egyesek.


Mindenkinek ment a zöld kéz, mert mindenki a kérdésre válaszolt. Köszönöm. Még akkor is , ha 1-2 válasz nem tetszik.

2019. márc. 17. 21:33
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tökéletes, ez alap. Ezt úgy mondom, hogy én meg nem akarok gyereket, tehát az lenne az alap, hogy ő sem.
2019. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy 6 éve együtt vagyok a férjemmel, de mindegy. XD

Ha érdekel, sose mentem el randizni idegenekkel. Olyanokkal mentem el, akikkel egy helyen tanultam, dolgoztam, vagy egy helyen csináltunk valamit (a párommal ugyanarra az egyetemre jártunk, és ott ismerkedtünk meg, és csak hónapokkal később mentünk el randevúzni.)

2019. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!