Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 és 45 közötti nök ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 és 45 közötti nök ha egy 25 éves férfinak tetszenétek akkor elmennétek vele randira?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ertelmetlen. Nem hinnem el, hogy tenyleg engem akar es nem csak egy milf trofeat.

Nem vagyok az egy ejszakasok hive.

Es nem akarnek komoly kapcsolatot se, mert par even belul ugyis vege, amikor rajon, hogy csaladot akar.

Amugy is teljesen mas lenne a hatterunk, es tisztelet a kivetelnek, de a 25 eves ferfiak meg inkabb fiuk es eretlenek.

41N

2018. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha 35 lennék, független, és egyelőre nem akarnék komolyabb kapcsolatot, akkor igen, ha szimpatikus lenne, bejönne mint pasi, elmennék Vele randira.


Ha viszont 45 éves lennék nem mennék el, még akkor sem ha független lennék.Szexkapcsolatra szerintem fiatal egy 25 éves srác (bár tudom, nem az, ez csak az én véleményem), komoly kapcsolatot pedig vélhetőleg egyik fél sem akarna.

2018. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aha, simán, ha nem lenne párom.

35/N

2018. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha független lennék, akkor sem.

Volt olyan baráti-haveri köröm, amiben voltak 18-22 éves srácok is, én akkor 27 voltam már, és bár havernak baromi jók voltak, de annyira nagy volt a "szakadék" közöttünk már akkor is, hogy értelmetlen lett volna ilyesmi. Azóta az érdeklődésem is speckóbb irányt vett, idősebb is lettem, egész más dolgok kötnek le, mint az átlag huszonévest, a prioritásaim is mások. Én olyan pasikkal szeretek randizni, akikkel a szexuális érdeklődésen túl is jól megértjük egymást. Szokták mondani, hogy azonos életszakaszban vagyunk. És én ráadásul inkább a negyvenesekkel találom meg igazán a közös hangot. 35N

2018. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze!

Simán randiznék vele, hátha...

😄😛

2018. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen.42n
2021. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!