Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek tetszik az extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszik az extrém hosszu de ápolt haj egy lányon?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyire legyen hosszu?
2020. jan. 11. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A derékig érő még oké, meg szép is, de az ennél hosszabb már szerintem feleslegesen macerás. Főleg a lánynak.
2020. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Persze, hogy tetszik nekik. Csak az a lényeg ne legyél kövér. A kövér rövid hajút nem szeretik.
2020. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszik, ugyan az mint az 1# válaszolónál, maximum derékig, után már szerintem szenvedés lenne a nőnek.
2020. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
A páromé nem extrém hosszú, csak popsiig ér. Azért van vele rendesen munka, de mivel tudja, hogy így szeretem, nem vágatja rövidre. A mosásba, fésülésbe, sokszor besegítek én is.
2020. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lány? Akkor bármilyen haj tetszik.
2020. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a baj a hosszú hajba hogy nagyon kevés lánynak van dús haja is hozzá. Az meg nagyon is ronda ha derék erő pár szál haja van.
2020. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az se szerencsés, ha a súlya miatt lelapul és emiatt szopott gombóc feje lesz szegénynek :)
2020. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aranyhajnak tetszett a haja de az egy mese , és világított is neki ha énekelt :)


Szerintem a derékig érő az még teljesen jó.


De aki alacsonyabb az átlagnál annak nem néz ki túl jól.

2020. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, szép tud lenni az is. AZ arcformától függ.
2020. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!