Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak be hosszútávon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be hosszútávon, ha nem vágyom népszerűségre?

Figyelt kérdés
A csajok nagy többségben a népszerűségre buknak. Volt olyan hely, ahol elég népszerű voltam és kb. minden csaj belém volt zúgva, meg olyan helyen is voltam, ahol nem voltam túl közkedvelt és ott senki rám se hederített. Mivel, hogy én mindenhol magamat adtam és ugyanolyan voltam, nem nehéz kitalálni, h a népszerűség okozta a nagy érdeklődést személyem iránt. A helyzet viszont az, hogy én utálok a középpontban lenni, nem vágyom népszerűségre. Inkább nyugalomra, békére és egy normális párkapcsolatra. De az a tapasztalatom, hogyha hosszútávon meg akarsz tartani egy nőt, akkor népszerűnek is kell maradnod, ha nem vagy az, akkor lecserélnek. Mintha ez egy ilyen kimondatlan elvárás lenne. Az unalmas, ha csak simán egy stabil kapcsolatra vágyik valaki, kell az, hogy ilyen nagydumás,extrovertált társasági ember legyen, akit sokan ismernek. De én nem igénylem ezt,nem vágyom állandóan nagy társaságra. Néha jó, de hosszútávon nekem fárasztó ha sok ember között kell lenni. Ez miért olyan fontos a nők többségének?
2020. jan. 13. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Valamit muszáj mutatni nekik amitől hajlandóak rádnézni. Népszerűség, jóképűség, sok pénz, jó kocsi, lakás, vezető beosztás, stb. Ezekből legalább egy kell hogy szóba álljanak veled.
2020. jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Mintha azt kérdeznéd, hogyan nyerj a Forma-1-ben autó nélkül.
2020. jan. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én jól nézek ki, meg pénzem is van ,de nem ezzel veszem le a lábukról a nőket, vagyis hát önmagában ez kevés.
2020. jan. 13. 07:57
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Most őszintén, milyen nők után futtok, ha még az sem elég ha jól nézel ki és jó körülmények között élsz? Mi az, hogy népszerűség kell a nőknek, kik ezek a nők? Mert én még ilyennel nem találkoztam. Talán insta pitchák után futtok? Persze, most jön az, hogy teljesen átlag lányok után, de ez mese habbal. Még sosem találkoztam olyan átlagos nővel, aki egy jó pasit azért utasít vissza, mert nem elég népszerű. Bocs, de ez nettó hülyeség.
2020. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
#4 ezt így soha sem mondják ti, de össze lehet rakni. Igen, az átlagos nő is népszerű pasit akar.
2020. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Uh kérdező, ezzel pont így vagyok én is lányként..

Hát figyu, a népszerűség mindenképpen előny és úgy vesznek észre többen, mert van tekintélyed és ha menőbb vagy meg jobban vagy nagyobb társaságba az jobban megnyerő mintha zárkózottabb vagy és szinte nem is hallani rólad. Úgy kevesebb az esélye hogy felfigyeljenek rád. Hiába jól is nézel ki meg stb ha úgymond nem hallanak rólad és nem látják azt rólad hogy aktív vagy meg jössz méssz benne vagy mindenbe. És ezt én is tapasztalatból mondom.

Elég tré hogy ez van mondjuk. Nálam is pont ez a helyzet, most nem egóból de jól nézek ki meg minden, csak nem tudnak rám felfigyelni mert szinte lehetőséget se adok rá. Voltam népszerű én is és akkor nagyon ment nekem is a kavargatás de azóta nem. Csak suliba mozdulok ki szinte azt annyi. Neten közösségi oldalakon se vagyok már azóta aktív, szóval itt a kérdés hogy így mit is várok komolyan😅

Ahogy most megláttam a kérdésed már tudom hogy ezzel nem csak én vagyok így. Azt hittem pedig. Te egyébként hány éves vagy?

De amúgy megértelek téged, érthető hogy nem akarsz úgy hosszabb távon népszerű lenni csak inkább egy normális kapcsolat a fontos.

Én pl lányként nem is nagyon várok el népszerűséget mert amúgy nem az a lényeg. Hanem hogy megfogjon. A népszerűség nyilván plusz mindenkinél de nem elvárás. Szerintem vannak még így ezzel lányok.

17/L

2020. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!