Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen dolog, hogy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog, hogy első randin át akar jönni hozzám vagy hogy én menjek hozzá?

Figyelt kérdés
Mit szóltok ahhoz amúgy, ha egy férfi amúgyis este szeretné az első randit? Meg azt mondja, hogy Ő csak beszélgetni akar meg borozni, szexelni nem 😃

2020. jan. 13. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Hülyének néz. Ha belemégy, akkor hülye is vagy.
2020. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Mit számít ez? Ha jól érzitek magatokat, akkor érezzétek jól magatokat. Sosem értettem ezt a "első randin tilos szexelni" dolgot.
2020. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Nő vagyok, de nekem sokkal intimebb lenne egy ilyen, mint feszengeni valahol a sok ember között.
2020. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randi egy esetben van lakáson ha szexuális töltetű dolog várható. Teljesen mindegy milyen szöveggel akar behúzni.
2020. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
4: Mért, a randi nem azt jelenti, hogy egy pár vagytok? akkor hogy lehet nem szexuális töltetű?...
2020. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randi előtt már egy pár vagytok? Te igen gyorsan haladsz #5-ös. :D
2020. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
6: Igen. Randira azzal megyek, akit kiválasztottam páromnak.
2020. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy esetben tudom ezt elképzelni #7-es: ha ismered az illetőt. De itt a címszavakban az ismerkedés szó is fel volt sorolva.
2020. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényegre akar térni, minél előbb. Nem randizgatni.
2020. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!