Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan értelmezzem, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezzem, ha egy ilyen helyre vitt a pasi?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy első randi, mert ismertük már egymást korábban is, de abban a városban jártam ahol ő él és megmondta, hogy szeretne elvinni valahova.

Egy hotelbe mentünk, ami valójában “luxus szex klub”-ként üzemel, nem tudom ezt jobban körülírni. Természetesen nem azért vitt oda hogy “játszótársat” vagy 3. személyt keressen magunknak de attól még kicsit váratlanul ért. Azt azért leszűrtem, hogy nem először járt ott, sok embert ismert.

Ti erre hogyan reagálnátok, milyen üzenete lehet?


(mielőtt bárki rámírna, hogy “hol ez a hely?”, külföldön :) )


2020. jan. 14. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te h reagáltál?
2020. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit megszeppentem, ha lehet így fogalmazni, aztán mikor kettesben voltunk megkérdeztem hogy miért pont egy ilyen helyre jöttünk, annyit mondott hogy valami újat akart mutatni.
2020. jan. 14. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez semilyen szempontból se hangzik jól, de ahogy nézem neked tetszik...
2020. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Valaki más várta őt otthon, oda nem vihetett...
2020. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem gerjedsz az ilyenekre, akkor jobb mielőbb kilépni ebből a kapcsolatból. Ne akarj vele megbeszélni semmit, csak titkokat szülne vagy lehet olyan titkokat fedne fel, amikre jobb ha nem vagy kíváncsi.

Ezt neked kell eldönteni. Ha nemet mondasz, mondj nemet - ne hagyd, hogy megvédje magát! Ha pedig úgy döntesz folytatod, akkor meg ne szólj semmit arról, hogy elbizonytalanodtál.

2020. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jönne be az ilyen. Én sértőnek tartanám és nem találkoznék vele többet.

Az üzenete csak annyi, hogy dugni akar. Te meg eldöntöd, hogy akarsz-e vele dugni.

2020. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit akarsz tőle. Aki szex klubba jár, és még a partnerét is elviszi oda, az nem valódi társat keres, akivel érzelmi köteléken alapuló jövőt akar építeni, hanem testi kalandot. Ha te is csak kalandra, érzéki örömökre vágysz, akkor ennek csak örülni kell. Ha viszont társra vágysz, menekülj.
2020. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!