Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párok nagy korkülönbséggel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok nagy korkülönbséggel! Hogy jöttetek össze? Meséljetek!

Figyelt kérdés
Hány év van/volt köztetek?
2010. júl. 21. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a legjobb barátnőméknél elég sokat szoktunk lenni, már szinte fogadott gyerek vagyok ott :) elég modern család...és volt egy barátjuk, akit én nem nagyon ismertem mert egy időre külföldön élt, kis koromban még láttam de közben megnőttem én is. 2éve hazaköltözött, ekkor én 16éves voltam ő pedig 30, már első látásra szimpatikusak voltunk egymásnak :) aztán szilveszterkor összejöttünk rá 1-2hónapra. Elég jól megvagyunk a kor különbség ellenére :) 18L ő most 32..
2010. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

alig multam 4 eves, amikor az ovoneni delutani alvas kozben odajott, es elkezdett simogatni. csodalatos volt a kezimunkaja...

2 evig voltunk egyutt. de aztan, amikor iskolas lettem, azt mondta, tul oreg vagyok mar. fajdalmas bucsu volt. de az fajt a legjobban, h lecserelt ket 3eves gyerekre :'(

XD

2010. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12vagyok a pasim meg 17:) nagyon jóól megvagyunk:) bátyám osztálytársaXD
2010. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem nem olyan nagy a korkülönbség, 15 vagyok ő 22.. de 14 voltam, mikor összejöttem vele, és már majdnem 6 hónapja vele vagyok, és nagyon szeretem :)) úgy indult hogy leitatott, ő is berúgott és meg.... aztán összejöttünk :D:DD

15/L

2010. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!