Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Égtetek már be randin? Vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égtetek már be randin? Vagy a párotok égett-e már be? Ha igen, meséljétek el pls!

Figyelt kérdés

Azért kérdeztem, mert ma voltam a barátommal randizni egy étteremben, és többször is kiszaladgált a wc-re hányni, mert evett valamit, amire allergiása, mit meg is mondott! Csak kiváncsi vagyok, hogy veletek is történtek-e már ilyesmik? Vagy csak én vagyok az a szerencsés?

Köszönöm a válaszokat, és jóéjszakát!


2011. júl. 24. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő jobban éget, mint te! Amúgy az allergiáról nem tehet!
2011. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 k4lm0p1r1n ***** válasza:
szerencsére nekem nem volt még ilyen típusú problémám. és a páromnak sem. tudtommal. a legextrémebb eset az volt amikor nagyon "morgott a hasa" és aztán az enyém is elkezdett, de csak nevettünk rajta. ennyi.
2011. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a volt barátommal volt. Még az ismerkedésnél tartottunk, mikor találkoztunk és az elköszönésnél megakartam puszilni, Ő csókra gondolt, így bénáztunk 1et.1perccel később már én akartam megcsókolni puszi helyett, és mivel előtte én nem akartam, így nem akarta erőltetni, hanem csak puszit, így megint bénázás lett. :D Az ez utána 1. igazi csók kb. 1 hónap múlva lett.:)
2011. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt már.

Első randin étteremből metünk ki elötte elment a lány wc-re.Amikor előreengedtem megláttam,hogy szegény úgy húzta fel a bugyiját,hogy a rövid szoknyája hátul begyrődött alá tanga volt rajta kilátszott a fél posija.Nem tudtam mit csináljak szólni akartam de nem mertem,nem akartam,hogy kellemetlenül érezze magát.Mentünk a buszmegállóba.Egy darabig reménykedtem hátha magától helyrecsúszik,meg akartam észrevétlenül igazítani.Láttam,hogy a pasik forgolódnak megerőltettem magam és szóltam neki.Mindkettőnknek írtó cikis volt.

22F

2011. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

legeslegelső találkozást úgy indítottam, hogy még köszönés előtt rátapostam véletlen a lábára......... :D nagyonhülyén éreztem magam, de csak nevettünk mindketten.:)


egy gázabb dolog, ami mondjuk nem randi: nálunk voltunk, éppen zárt ajtók mögött, az ágyikómban, éshát élvezkedtem. neki meg elkezdett vérezni az orra... az ágy közepén szép kis vérfoltok voltak. na az gáz volt. úgy eltüntetni, hogy szülők/tesó nevegyenek észre belőle semmit.

2011. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 asdface ***** válasza:

Az én példám:

Első randin elmentünk pizzázni és mind2-en szerettük a sört, rendeltünk hozzá 2-t a pizza közbe és utána elfogyott a sör és a szénsav kívánkozik kifele, én nagy tapasztalattal rendelekezem ezen a téren, ezért tudtam hangtalanul böfögni :D, de neki nem sikerült :D:D és egy embereset böfögött,de nem adott bele mindent csak úgy kicsúszott és szegénykém úgy elszégyelte magát úgy kipirult, mint egy meggy :D

Nekem tetszett a dolog, mondtam is ezen nincs mit szégyelni én is meghúztam az utolsó kortyot hátha kell böfögni tőle,hogy nem érezze magát kellemetlenül annyira,de sikertelenül.

Azt mondta, hogy most biztos kiábrándultam belőle, de szerintem aranyos is volt :D

Megnyugtattam egy sütivel és egy csókkal.

Régi szép idők csak sajnos ennek vége.

23/f

2011. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!