Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért keres a férfi, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres a férfi, ha ő küldött el korábban?

Figyelt kérdés

Nem egyszer történt meg velem, hogy megismerkedtem egy férfival, majd az első találkozás után valami ostoba kifogással elküldött, amiről tényleg ordít, hogy kamu.

Csupa olyan dolog, amikről már a találkozás előtt is volt fogalmuk, nem érte semmi meglepetésként őket.

Soha egyiknél sem akadtam ki, elfogadtam, megköszöntem a randevút és jobbra el.


Viszont szinte kivétel nélkül mindig megkerestek újra, 1-2 hónap múlva, finoman puhatolóztak, hogy mi a helyzet?


Ennek mi értelme van?

Őszintén kérdem, mert tényleg nem fogom fel.

Nem kislány vagyok, elmúltam 30 éves, de ez rejtély.



2020. jan. 19. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert veled nem kellene a nulláról kezdeni, kevesebb energiát ölnek így bele. Előre tudja, hogy úgyse lesz semmi komoly köztetek.
2020. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Volt más, azzal nem jött össze.
2020. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Búfelejtőbek vagy alkalminak akarnak. Ne légy balek!
2020. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Harmincas nőként már meg kellene tanulnod, hogy az ilyenek csak kalandorok, és ez csak a szexről szól.
2020. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"az első találkozás után valami ostoba kifogással elküldött, amiről tényleg ordít, hogy kamu.


Csupa olyan dolog, amikről már a találkozás előtt is volt fogalmuk, nem érte semmi meglepetésként őket."


Most akkor kamuval küldött el, vagy olyan dologgal, amiről a találkozás előtt is tudott? Ha kamuval küldött el, honnan tudod, hogy nem olyan dolog miatt, amit nem tudhatott előre?

2020. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szexelni jó lennél nekik.
2020. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Bármi lehet.

Lehet, hogy könnyelműnek tűntél, és ő komolyabb nőt keresett akkor, lehet hogy könnyű kapcsolatra vágyott, és látta, Te komolyabban gondolod. Lehet, hogy képbe került, vagy képben volt még egy másik nő.

Mindenesetre, ha a szimpátia megvan, és mindketten érett felnőtt emberek vagytok, lehet újra találkozni (rágörcsölés nélkül). Lehet, hogy valami jó sül ki a dologból, amit pusztán feltételezések miatt kár elszalasztani.

40F

2020. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!