Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mennyire zavaró, ha egy férfinek igen fontos a pénz?

Figyelt kérdés

A diplomámat egész más területen végeztem és teljesen spontán kezdett el érdekelni a pénzügyi világ. Most már lassan 2 éve pénzügyi területen dolgozom, egyre otthonosabban mozgok ezen a terepen. Elég jól bánok a pénzzel, vannak befektetéseim is. Igazából a pénzcsinálás az egyetlen dolog, amihez igazán jól értek. Szeretem a gazdasági témákat, a politika nem nagyon izgat, de a gazdaságpolitikai részét azt nagyon nyomon követem, kapitalizmus párti vagyok.

Nem verem a fogamhoz a garast, ha úgy van szívesen költöm is a pénzt. Leginkább utazásokra meg kajára/étteremre ill. szórakozásra szoktam. Szóval ész nélkül nem szórom a pénzt,de nem is az a típus vagyok , aki sajnálja a money-t egy minőségi randiprogramra. Inkább az lehet zavaró, hogy sokat beszélek pénzügyes témákról, meg elég kapitalista szemléletűen látom a világot, ami nem mindenkinek nyeri el a tetszését.



2020. jan. 22. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést, inkább a nőkre vonatkoztatva kéne feltenni.
2020. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten mindenkinek az. Aki szerint nem, az hazudik.
2020. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is fontos a pénz, de ezek a témák engem egyáltalán nem érdekeknek, engem nagyon untatnál.
2020. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha egy nőnek fontos a pénz, feltéve, hogy nem CSAK tőlem várja el, hogy minden pénzt alárakjak, mert azt aztán várhatja. A hozzám hasonló önálló nőket kedvelem, akiknek van saját bevételi forrása, mert ha valakivel hosszútávra tervezek, akkor nyilván minél több bevételünk van, annál jobb. Alapvetően kevés olyan nővel találkoztam, aki le akart volna húzni, inkább olyanból volt több, akiket szimplán feszélyezett hogy én ennyire pénzközpontú vagyok.
2020. jan. 22. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen formán nagyon is zavarna.
2020. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg engem is zavarna, ha a pénz körül forogna a párom élete. Én egy nagyon spontán, gondtalan személy vagyok, nem szeretek ilyen dolgokkal különösebben foglalkozni. Persze, az ilyen alapvető dolgokkal igen, hogy mindent ki tudjak fizetni és félre is tudjak tenni akár csak 2-3K Huf-t. De... A penzügy nem az én világom, egy évig tanultam, de nekem ez magas, túl humán beállítottságú vagyok ehhez.
2020. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen korrekt, ahogyan látod és kezeled a dolgot. Nem arról van szó, hogy zsugori lennél, inkább megfontolt, az pedig nyilván egy jó dolog.

Engem egyedül az zavarna, hogy én abszolút nem vagyok benne ebben a témában, ezért nem tudnék mit hozzászólni, amikor erről beszélnél. Mondjuk, ez téged valószínűleg jobban zavarna.

20/L

2020. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

engem egyáltalán nem zavarna, pénzügyi szakon végeztem és szeretem is, illik hozzám

számomra is mondhatni fontos a pénz, utálok pazarolni, de ami örömmel tölt el, arra természetesen költök, hiszen nincs értelme csak felhalmozni (de azért spórolós vagyok inkább)

én olyannak nem is tudnék kapcsolatban lenni, aki nagyon más szemléletű

a gazdaságpolitikát viszont nem követem annyira, mint te, nekem elég ha a főbb dolgokkal tisztában vagyok

napi szinten nem is szeretném ezeket kitárgyalni, de amúgy nem probléma, vannak érdekes pénzügyi témák


biztos van akinek ez sok és őt zavarná, de fogsz találni olyat is, akinek hasonló az érdeklődési köre

2020. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem egyébként az, hogy mégis miért gondolja bárki is hogy a külön, egyéni "hobbi", mondjuk így, az ártó, mintsem pozitív.


Nyilván, ne ess abba a helyzetbe hogy órákig pofázol egy laikusnak róla. Tudom, hogy nehéz tud lenni, mivel az én hivatásom is a szenvedélyem, beszélni és olvasni is szeretek a témában, aminek köszönhetően már 1 év alatt is a környezetem előtt is nyilvánvalóvá vált, hogy mennyit fejlődtem. (más terület egyébként)


Mindazonáltal, a páromnak is van olyan hobbija, ami engem a legkevésbé sem izgat, vagy érdekel. :) Meghallgatom persze mindig mert őt igen, de nyilván egyikünknek sem élezhető, ha részletesen vagy félórás monológokba megyünk bele, mert ugyanúgy untatná a másikat.


Ha röviden és tömöre tudsz róla szót ejteni, akkor nm értem a kérdésed, ugyan miért lenne probléma ez, ha csak ennyiben érinti a témát a kérdésed, és nem másra gondolsz.

Tök mindegy szinte, hogy kinek mi a hobbija ( akár a régészet, családfakutatás, kenuzás, foci, sakk vagy bármi lehet), csak legyen valami, amiben elkap a flow, tök mindegy, mi az.


Ennyi erővel nekünk nőknek is férfia hobbit kellene találnunk magunknak, vagy a férfiaknak nőieset, pedig ez tök lényegtelen, mivel hobbit nem a másik ember miatt választ vagy csinál az ember, hanem maga miatt.. Ezért nem is értem a kérésed sem eleve.

2020. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Domella válasza:

Ha nem vagy zsugori a nőkkel szemben akkor egyáltalán nem, sőt, a nők szeretik ha férfiak tudnak pénzt keresni, és jó hallgatni ha arról beszél hogy jól megy ez neki

20/L

2020. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!