Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az iskolámban dolgozó egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az iskolámban dolgozó egyik tanár, aki engem nevezetesen nem tanít, elhívott randevúra. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
7 év van köztünk, már régebb óta úgymond nézegettük egymást.

2020. jan. 22. 22:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Jól fogalmazta meg az utolsó válaszoló. Igen, jólesett de ez még nem jelenti azt, hogy igent mondok az ajánlatra, akkkr azonnal megtehettem volna. Gondolkodom rajta, mert valóban pár hónapja méregetjük egymást, és csúszós terepen táncikál az ember ilyen helyzetben. Hatalmas lámúrt én sem képzelek el, viszont egy kevéske együtt töltött idő, ami jól esik jöhetne. Mégha csak kaland is.

De nemet fogok mondani neki.

2020. jan. 22. 23:15
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

Ferfi reszrol miert okadek? Neki nincs mit vesztenie, a lanynak imponal hogy o tanar, es ezt kihasznalja.

Az a hulye aki ebbe belemegy, nem aki megprobalja, mivel annak nincs mit vesztenie vele, csak nyerhet.

2020. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ha holnap egyenest besétálok az igazgatóságra, és elmesélem a történteket, akár még az állásába is kerülhet.
2020. jan. 22. 23:56
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező (#13) ya...és ez esetben érdemes lenne magadnak is egy másik iskolát keresned... mert, hogy ennek tutin híre menne, és a tanár kollégái meg a tanárt kedvelő diákok kiszekálnának.


Én mondjuk 3 tanár-diák kapcsolatot láttam anno, 2 esetben a tanár volt a férfi, egy esetben meg tanárnő - és mindhárom esküvővel, gyerekekkel végződött később. Ilyen is van.

2020. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%
En gimiben jartam az informatikusunkkal, semmi baj nem lett belőle.
2020. jan. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%

Először is, büntetendő.

Másodszor pedig, legyél te abban nagyon biztos, hogy nem vagy egyedül a hàlóban.

Harmadszor;: ha valaki feldob, nem csak őt rgják ki + büntető eljárás, hanem téged is.


Néhány éve vert nagy port a volt tévés szerkesztő, majd középiskolai tanár ügye. Igaz, ő fiúkra bukott, de az mindegy.

Akkoriban volt a gólyatábor bozrány is. Mindenki relúlt.

Most komolysn?!

Te is az egyik kis lelke akarsz kenni a gyűjteményében?

2020. jan. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
#15, + a francia elnök:)
2020. jan. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ha csak 7 év van köztetek, akkor pályakezdő a tanár. Nekem a párom tanár, és amiket mesélt a gyakornokokról.. Katasztrófa. 14-15 éves lányokat szekálnak tesin, hogy olyan gyakorlatokat csináljanak ahol jól látszodnak az idomaik. Simán megeshet, hogy randira is hívnának lányokat. Egyébként ha a házirend nem tiltja, nem illegális. Persze valószínűleg ugyanúgy kirúgják miatta.
2020. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
28%
Amíg oda jársz, mindenképp kockázatos bevállalni. De a tanártól se vall nagy észre, hogy ezt most meglépte.
2020. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%

de kérdező, nem fogsz besétálni, 1. tetszik neked tehát nem buktatod be, 2. magadat se akarod ezzel cikibe hozni

:D

Lehet ezt csurni csavarni alap hogy mirol van itt szo es ki az ala es folerendelt ebben a sztoriban:) akinek igy megfelel nyomassa

2020. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!