Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az iskolámban dolgozó egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az iskolámban dolgozó egyik tanár, aki engem nevezetesen nem tanít, elhívott randevúra. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
7 év van köztünk, már régebb óta úgymond nézegettük egymást.

2020. jan. 22. 22:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

ebből a történetből csak tanulni fogsz, akárhogy is fogsz dönteni... :P


én azért szorítok nektek!

2020. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Hát #20 válaszoló, nem tudom,miből nem volt egyértelmű, hogy nem tetszik nekem. Mert nem tetszik.

Viszont megtettem az óvintézkedést, melynek az lett az eredménye, hogy mindketten be lettünk hívva az irodába beszélgetésre. Kellemetlenség netovábbja.

Az igazgató egy feltétellel hagyta meg a munkáját, ha leszáll rólam.

Mikor kiléptünk nagyon bűntudata volt a tanárnak, és elnézést kért hogy ilyen helyzetbe hozott, főleg az utolsó évemben, és azért reméli, hogy nem tartom egy pszichopatának. Ha egy esti klubban, kávézóban futunk össze, akkor is felfigyelt volna rám, és elhívott volna valahová elmondása szerint ugyanis különleges megjelenésem és vonzó aurám van. Bocsánatot kért, és további sok sikert kívánt mindenhez, mert szerinte csodás vagyok. :D

Mondanom sem kell, hogy köpni- nyelni sem tudtam.

Most gondolkodik a felmondáson, de az igazgatóval elég jó barátok..

2020. jan. 23. 21:54
 23/27 A kérdező kommentje:
Hamar pont került az ügy végére legalább. Számomra itt már semmi kérdőjel nincs, megtudtam amit akartam és én semmit sem akarok ettől a pasastól
2020. jan. 23. 21:56
 24/27 A kérdező kommentje:

Viszont érdekes hogy a nővérem és férje között is 7 év korkülönbség van. Tulajdonképpen a nővérem is alig 20 volt mikor megismerte a közel 28 éves férfit..mégis együtt vannak jó pár éve.

Csakhogy nekem nem tetszik a tanár.

2020. jan. 23. 22:14
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
mostmar rajottem hogy fixen kamu kerdes, ellentmondasos osszefuggestelen amit irsz
2020. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekel mit gondolsz :D
2020. jan. 24. 09:54
 27/27 anonim ***** válasza:
46%

Akkor miert valaszolsz mindenre amit irok meg arra is ami nem neked szol? :D

Egyszer dilemmazol h mi tevo legyel meg leirod a kerdesben h nezegeted te is őt utana meg kiderul h neked egyaltalan nem tetszik es jelentetted az igazgatonal xd hiteles.

Ha ez valos tortenet akkor te vagy a legbefolyasolhatobb ember az univerzumban ha kamu akkor meg nem tul izgalmas.

2020. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!