Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindegyik csaj azt állítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik csaj azt állítja hogy ö nem jönne össze soha puával akik mégis folyamatosan csajokkal vannak korul véve, szerintetek ki hazudik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki hazudik!!!! Én szemrebbenés nélkül összejönnék egy puával!!!
2020. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A szemed, ami ilyen hülyeségeket lát.
2020. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Felcsípni valakit és összejönni vele nem ugyanaz. A puások rendszerint az egyestés csajoknál sikeresek. Egy párkapcsolatban elvéreznek ezzel a taktikázós hülyeséggel.
2020. jan. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Körülvéve lenni és összejönni 2 külön dolog.
2020. jan. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dugni azért dugnak velük, de hosszú kapcsolatra nem kell nekik egy pua.
2020. jan. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Mindegyik csaj azt állítja"


Mind a 4 milliárd csajjal beszéltél erről a Földön? Azosztigen!

2020. jan. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt 100% biztossággal állítom, hogy én személy szerint nem jönnék össze egy puával. Azt viszont szerintem sosem mondtam, hogy egy nő sem jönne össze velük. Semmi közöm ahhoz, hogy az egybites, primitív pitsák mit csinálnak.
2020. jan. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem párat, a többségüknek még olyan gyakorisággal se volt nője (akár alkalmi, akár komoly kapcsolatra), mint egy teljesen átlagos, nem pua férfinak.
2020. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttam/ismertem még egyetlen puát sem a 35 évem alatt.Miről lehet őket felismerni?
2020. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők,akik nem szeretik a nyomulást, és vannak akik igen. Puás lehet,hogy gyorsan fel tud nőt szedni,de attól is függ mi a célja. Gyakorolni ezt a módszert csak úgy lehet,ha sok csajjal ismerkedik,pár alkalmat randizgatnak,szexelnek,de ennyi. Ahhoz,hogy fejlődjön neki is át kell ezt éreznie,ki kell alakítania egy személyiséget,ebben segít a pua. Aki ebben bennemarad és nem fejlődik tovább,annak nem lesz komoly kapcsolata.
2020. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!