Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért jár folyamatosan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár folyamatosan az exem a fejemben, ha mégis felejteni akarom?

Figyelt kérdés

Huszonéves srác vagyok és egy 15 ezres városban élek.

Nem volt egy hosszú kapcsolat, de pár hónapja szétmentünk a lánnyal.


Sokat gondolkodtam a témán és tényleg nem illettünk össze maximálisan. Azonban napi szinten a fejemben jár és nem tudom elfelejteni.


Arra jutottam, hogy ez azért lehet, mert:

- későn érő típus voltam, így ő volt az első komoly kapcsolat a "városomban", eddig mindig a 30 km-re lévő jóval nagyobb városban volt.


- Azonban mégis itt helyi barátnőt szeretnék és ezért gondolhatok rá még mindig. Azt gondolom, hogy őt könnyebb lesz visszaszerezni, mintsem találni mást, hiszen nem egy gigantikus város.


Ha értitek a problémámat. Mit tanácsoltok? Mit gondoltok?


Köszi.


2019. júl. 13. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mi egy városban élünk. 15 ezer fő és a 30 km-re lévő "nagyobb város" is stimmel.


De ha ez így van, akkor nagyon nehéz dolgod lesz, ha helyit keresel, itt sajnos a páwa-sereg és a szakállas-hipszter klónsereg a "menő". :(

2019. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!