Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan lánnyal aki külsőre nem az ideálotok, de a belső megfog?

Figyelt kérdés
Randizok egy csajjal, de a fent leirtak vannak, nem küldök képet. Kb 7/10
2020. jan. 23. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Kb.7/10


Te meg lehet hogy 3/10vagy. Nem?

Ne haragudj, de pofád van akkora, mint a ház.

Amúgy meg nem kötelező senkivel sem lenned aki nem tetszik. Semmi önbecsülésed nincs. Gáz.

2020. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egy normalis kerdest tettem fel, ha NORMALISAN nem vagy hajlando valaszolni a KERDESRE akkor talalj be mast :D

Valaszt vartam nem pedig esz osztast

2020. jan. 23. 09:32
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

Ha emberileg kedvelem, mert kedves, normális, akkor simán. Én nem leszek olyanok mint a nők, hogy a tetű külsőt nézem.

Ők az olyanok akik a külsőt nézik folyton, ezért nincs senkim :(.

2020. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ebbe semmi meglepő nincs ez oda vissza simán lehet. Tényleg nem minden a külső. Nekem is volt ilyen barátnőm, és velem is jött így össze nő hogy meg mondta hogy nem vagyok az esete, de még is valami meg fogót bennem.


39f

2020. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Sosem volt olyan pasim, aki kifejezetten az ideálom volt. Az ideál egy elképzelt kép, aminek általában nem nagyon felelnek meg az emberek. A 7/10 nálam azt jelenti, hogy átlagnál kifejezetten jobban néz ki, vonzó, de nem tökéletes. Partnernek nekem ez teljesen ideális. Sosem vártam 10610-es férfit. A 7/10-esből egy tökéletes belsővel lesz 10/10.
2020. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 LazyJones ***** válasza:
62%
Párom fényévekre van az "ideálomtól" külsőre, mégis összejöttem vele, és egy percre sem bántam meg, nem cserélném el senki másra.
2020. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy normalis kerdest tettem fel, ha NORMALISAN nem vagy hajlando valaszolni a KERDESRE akkor talalj be mast :D"

Ezzel azért vitatkoznék. Skálákon pontozni embereket szerintem qrvára nem normális.

2020. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2%
Nem jönnék össze, de fordítva igen. Tehát hogy külsőleg tetszik, ezért elnéznék neki belső tulajdonságbeli hiányosságokat. Csak lehessen dugni jó sokat.
2020. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Nekem pl. a szőke, kék szemű az ideálom, mégis szinte minden barátnőm barna volt. Az ideál, meg úgy általában a külső csak egy a sok közül, párválasztásnál vannak ettől sokkal fontosabb dolgok is.
2020. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk is ez volt a szitu, nem vagyok a párom ideálja, de tökéletesen működik a kapcsolatunk, a belső értékek nagyon is egyeznek, helyén vannak. Idén már 4. éve boldogítjuk egymást :D


27N

2020. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!