Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel, aki külsőre átlag fölötti szépségű; belső tulajdonságai, jelleme, természete könnyen megkedvelhető, semmilyen nagy defektje nincs; viszont (lent)?

Figyelt kérdés

Viszont furcsa. A lány, vagyis a nő, egyszerűen furcsa. Mert szokatlan, nem hétköznapi, legalábbis számomra. Nehéz kiismerni, vagy inkább lehetetlen, mert mindig meglepetést okoz. És rejtélyes. Az egész nő rejtélyes. Egyáltalán nem az a szomszéd lány típus, pont az ellentéte.

Ha egy hasonlattal kellene élnem, akkor az a vonat jut eszembe, ami abban a poszt-apokaliptikus filmben van, A beavatott-ban. Van ott egy vonat, ami jön, robog, nem áll meg, nem lassít. És a szereplők felugranak rá menet közben.

Na, ez a lány a vonat. :D Felugrani a vonatra = Összejönni a lánnyal.

Igazából nekem teljesen elcsavarta a fejem, de sokszor úgy érzem, inkább hagyjam, inkább most verjem ki a fejemből, mert nem olyan férfit képzelnék mellé, mint én. Valami tökös, kalandvágyó, alter srácot képzelnék mellé, egy világutazót, vagy nem tudom.


2018. máj. 30. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Persze, az ilyen nők vonzanak leginkább. :) Én a szomszédlány típussal nem jönnék össze.
2018. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi extra nincs az ilyen emberekben, akikre ezt kijelentik. Csak megismerik és már el is szállt a nagy rejtélyesség, az újdonság. Vagy a másik eset, amikor kiderül, hogy az illető végig előadta magát és már megunja játszani a szerepet.
2018. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Előre is elnézést, hogy nőként válaszolok és azt, hogy nem teljesen a kérdésre adom a választ. Nézd, az a helyzet, hogy igazából senkit nem érdekel, TE kit képzelsz egy ilyen nő mellé, az egyetlen fontos dolog az, hogy Ő milyen embert képzel saját maga mellé. Nincs jogod helyette dönteni, ha úgy érzed van köztetek valami, vonzódik hozzád és veled akar lenni, akkor hülyeség lenne valami rögeszme vagy elképzelés miatt kihagynod a kapcsolat lehetőségét.
2018. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha téged választott egy ilyen lány, akkor inkább örül neki!
2018. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
*örülj
2018. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem. Jó értelemben véve a furcsa mit jelent pontosan? Kicsit kifejthetted volna részletesebben, mert ennyi hogy furcsa és rejtélyes nem mond semmit. Magyarul kiismerhetetlen azt jelenti hogy semmit nem mond el magáról?
2018. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
2018. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

#7

Ez egy jó nagy baromság.

2018. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne az? Éppen menekülni készül az úriember:)
2018. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!