Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgetek egy sráccal, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy sráccal, csak szerintem nem normális amit csinál, vagy már én vagyok túl válogatós?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Angliában lakik, de magyar.

2. nap már azt tervezgette hogy majd hogy fogunk találkozgatni, mindig küldi nekem a repjegyet, meg majd jön haza is sokszor.

Jó oké, de ezt miért második nap??? Második napon már szives puszis szmájlikat küldözgetett.

Ha beszélgetünk és mondjuk fél óráig nem írok vissza, akkor 5 percenként írogat valamit.

34 éves


2020. jan. 20. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szeretethiányos
2020. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Anglia nagyon messze van, és hidd el a kalácsképű angol lányok nem vetélytársaid!

Kicsit beteges, legyél óvatos.

Ki pedig eszedbe ne jusson menni, akkor sem, ha itthon volt már egy-két randi, mert hamar egy londoni bárban fogsz "táncolni", pár hónapos képzés után.

2020. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Úgy tűnik, nem éltél kinn .

Keleteurópai akcentussal,még Pierce Brosman is nemkívánatos fsz.

X idő után, kicsit megbolondul magánéletileg egy jóképűbb pasi.

2020. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Van 2 közös ismerősünk. Kicsit leinformáltam. Nem hinném hogy "ott ragadnék. "


Többen vannak kint haverok.

1 éve nincs barátnője.

2020. jan. 20. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2020. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó darabig kerestem párt netes társkeresőn. Volt jó pár chatem. Utólag azt mondom, akik nagyon gyorsan, még találkozó előtt elkezdtek ilyen szinten lelkesedni, ott mindig volt valami gáz, ahogy aztán később kiderült.

1. a fotói csalókák voltak: élő találkozó előtt küldött egy egész alakosat, baromi magas és fogpiszkáló sovány pali volt. Nem mert eredetileg így szerepelni, de nem is lett találkozó. Már második nap szerelmemnek szólított chaten és tudta, hogy megtalálta bennem az igazit. Ez nem normális viselkedés.

Mikor elköszöntem tőle, még jó darabig írogatott, le kellett végül tiltanom.

2. okostojás, kioktat, mindent jobban tud - módszeresen keres társat is: videochaten "elő-ismerkedünk". Nyomul, megsértődik ha nem olvasom azonnal amit ír, hisztizik miért nem válaszolok.

Elköszönök, nem fogadja el: írogat, felkérdez, hisztizik. Szintén le kellett tiltanom.

3. Ő is rögtön szerelmes belém, szívecskéket küld, mikor találkozunk... hát igazság szerint vidéken vannak a cuccai, itt Pesten csak melós cucc ami rajta van, amije még volt, a nővére és annak a férje ellopták a pénzével együtt (náluk lakik, ideiglenesen...). Menjünk ketten albérletbe. Mondtam egyrészt gyerekem van, ha mennénk is ketten mennénk, de saját lakásban lakunk, nem megyünk veled albérletbe. Neked kell megoldanod az életedet. De találkozzunk, vesz a randira ruhát amiben el tud jönni, aztán utána hazamegy vidékre, aztán meglátjuk hogyan tovább.

Elköszöntem, hiszti, letiltás.


Szóval aki látatlanban messziről már szerelmes meg repjegyet akar küldeni stb. hidd el ott valami nem OK.

2020. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, hogy hamar akar találkozni. Csak írásban nehéz megismerni egy embert.

Az nem normális, hogy rendszersen akar neked repjegyet küldeni.

Az még kevésbé, hogy öt percenként írogat.

2020. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A külföldi mentalitás ilyen. Ezt érzed idegennek!

Az angol csajok kicsit lazábbak!

2020. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a #6-os válaszát.


Ha valaki ennyire tapad mar másnap, ráadásul nem is randi csak netes beszélgetés után, ott valami defekt van.

2020. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Óvakodj tőle! 2 nap után aki repjegyet ígér, az nem normális! Gondolj bele hogy a legtöbb férfi még itt gyakorin is azt hajtja hogy mit képzel a nő, hogy randin a férfi fizessen neki.
2020. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!