Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire komolyanvehető az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire komolyanvehető az a pasi, aki 28 évesen mr. Bustát hallgat?

Figyelt kérdés

Még csak facebook-n dumáltunk, eddig jófejnek tűnik és külsőre is bejön, de szemet szúrt, hogy mr. Busta számokat szokott megosztani, ami szerintem 16 felett elég gáz.


Ti találkoznátok egy ilyen sráccal? 24/L.



2020. jan. 26. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nálam ez a legalja és nem az, hogy csak hallgatja de meg is osztja. Kerülném messzire.
2020. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Én csak ilyeneket szoktam hallgatni ennyi idősen:


[link]

[link]

[link]

2020. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem sokat jelent, csak annyit, hogy nem egyezik az ízlésetek. Nekem van olyan ismerősöm, aki 32 évesen hallgatja, teljesen normális férj és apa. Csak valamiért sz*r zenét hallgat.
2020. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Semennyire.


Sajnos van ilyen személyiségfejlődésben hatodikos korában megállt, 29 évesen tini kölykökkel a Borároson deszkázó ismerősöm. Egy értelmes, felnőtt barátja sincs, hol betanult munkából, hol az anyja nyugdíjából él, és néha talál magának néhány hétre egy-egy olyan csajt, aki éppen elmúlt 14.


Nagy Busta fan ő is.

2020. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy ki, mit hallgat, ha neki jó.
2020. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy találkozást megér, ha egyébként bejön. Aztán ott úgy is kiderül, hogy valóban tizenéves szinten van vagy sem.
2020. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen összefüggés nincs a hallgatott zene és a személyiség között, tömeggyilkosok is hallgatnak klasszikus zenét, nem csak idős bácsik:) Szerintem találkozz vele, nem veszíthetsz semmit, viszont elég nagy butaság lenne egy ilyen dolog miatt másként kezelni egy embert. Én gyakorlatilag Bustán nőttem fel, 14 éves koromban kezdtem el hallgatni, mégis normális ember vagyok, jelenleg mérnöki szakon tanulok. Német rapet hallgatok leginkább, de most nosztalgiából elővettem a Busta lemezeimet, néhány számon akkorákat röhögök, nem nagyon lehet komolyan venni a palit. De sok száma van, ami jó, meg a mostaniak is hozzák a szintet, ha megnézel egy interjút, akkor látszik, hogy tök értelmes ember, és jól felépítette a brandjét, ezt nem lehet vitatni, az, hogy milyen zenéket gyárt, az már más kérdés. 21/F
2020. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve... 31 vagyok és a kezdetektől hallgatom a Bustát. Ebben semmi gáz nincsen, ő legalább normális rappet csinál nem mint a missh stb. Szóval ennyit arról hogy csak 12 évesek hallgatják a Bustát.
2021. márc. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!