Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok hozzá ha ez a férfi leszólítana titeket? Majd elmondaná hogy bejössz neki

Figyelt kérdés

Egy randit elfogadnátok tőle?


[link]



2020. jan. 28. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem, engem Joey-ra emlékeztet a Jóbarátokból, tudom, hogy ég és föld, de valamiért ugyanaz a komolytalanság. Meg az enyhén feminim arcon szerintem nem szép a borosta, főleg ilyen zsíros barna bőrnél. Szerintem!!!
2020. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Jaj mi ez? Nyalcsorgatas?
2020. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2020. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem annyira a sportot, hogy nálam nem sokon múlt, hogy azt se tudjam, ki ez. De ezt a csákót annyit tolták, hogy már én is felismerem, hogy valamelyik ilyen latin futballista celeb... csak meg ne kérdezd, melyik csapatból. Amúgy ha csak egy sima srác lenne a szomszéd utcából, akkor se bánnám, ha leszólítana, külsőleg nem ellentétes az elképzeléseimmel. Bár nem vagyok az a fajta, aki bármire könnyen rávehető. Az utcai hirtelen letámadók elől valószínű hamar kilépnék.
2020. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Bőrszín, fülbevaló, agyonkent haj, nem jött be sohasem, és ez most is így van.
2020. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem szimpi a fickó, de ha a zsánerem szólítana lenn, az se jönne be közeledésnek. Kicsit sértő, hogy ismeretlenül bejövök neki. Ha nem is ismer, mi jön be neki?
2020. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
Ő speciel abszolút nem jön be, de ha egy nekem is tetsző srác szólítana le, nem túl nyomulósan, normális hangnemben, én mindenképp értékelném, hogy mert kezdeményezni. A helyzettől függően akár kaphatna is egy esélyt.
2020. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Még arra is több esély van, hogy a magyar 5 éven belül világnyelv legyen, minthogy ő , vagy hasonló kaliberű hapek egyáltalán hozzám szóljon. Max. ha pénztáros lennék valahol és köszön.Ha köszön...


Hála Istennek van valakim, akit helyesebbnek tartok nála és rá se cserélném el.

2020. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!