Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az alábbi dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az alábbi dolog a férfi részéről?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismertem meg egy ismerősömön keresztül a férfit (28 éves,teljes állásban dolgozó) randizunk egyelőre (kB heti 2x-3x), minden nap beszélünk szinte viszont rólam semmit se kérdez vagy csak ritkán. Inkább csak magáról mesél illetve oszt meg dolgokat. Az esetek többségében ő ír rám. Mi lehet a háttérben? 27/Nő

2020. jan. 30. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy mindent tud rólad.
2020. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart erdekesnek hogy kerdezzen.
2020. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egoista. Nem érdekled.
2020. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nem értem akkor miért szeretne heti 3x randevúzni velem.
2020. jan. 30. 19:07
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak szimplán nem tud "érdeklődni".


Én is ilyen vagyok, meg egy csomó ember, hogy elveszik abban, hogy magáról beszél és a maga sztorijait nyomja ahelyett, hogy kérdezne, érdeklődne.

2020. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Közös az érdeklődésetek: ő maga. :)
2020. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Tehát akkor ne nagyon reménykedjek h kedvel engem.
2020. jan. 30. 20:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus te nő..

Természetes, hogy kedvel ha annyiszor keres meg mindig ő ír. Csak épp egoista, vagy rosszul szocializálódott. Néha kérdezd meg, hogy az nem e érdekli veled mi van. Ismerek olyat aki annyit beszél és nem veszi észre magát. Rá kell szólni akkor szokott visszavenni.. Viszont abban ne nagyon remenykedj, hogy megváltozik. Vagy el tudod ezt majd viselni amíg vele lennél vagy kuka..

2020. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudod kedvelem de ha egy férfinak tetszem nem kéne alapból érdeklődőnek lennie? Az oké h keres de ha 90% csak róla van szó így sanszos h nem éppen tetszem neki
2020. jan. 30. 23:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez azért attól is függ, te hogy viselkedsz, mert nem mindegy, hogy azzal telik el az idő, hogy ő egyfolytában magáról beszél, vagy te is ugyanúgy mesélsz magadról. Első esetben én hagynám a dolgot, viszont ha te is megosztasz vele dolgokat , csak éppen ő magától nem kérdezősködik, abban nincs semmi, ő ilyen típus és elég neki annyi információ, amit magadtól közölsz.
2020. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!