Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés elején mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés elején mennyit szoktatok beszélgetni (csetelni) a randin kívül a kiszemelt lányokkal?

Figyelt kérdés
Abban a helyzetben vagyok, hogy megismerkedtem egy fiúval, találkoztunk is már egyszer, nagyon jól éreztük magunkat. Mindketten dolgozunk. Viszont van, hogy nem ír nekem órákig, kicsit olyan érzésem van, hogy ha én nem keresem akkor ő nem fog. Ez mit jelent a srácoknál? Nekem eddig csak ismeretségi körből kialakult párkapcsolatom volt, ez az első eset, hogy tök vadidegen emberrel ismerkedem, így túl reagálni sem szeretném.
2020. jan. 31. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én minél többet.

Akár egész nap.

2020. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A munkámból adódóan én is tudnék egész nap, de a srácnak nem olyan a munkaköre, így az nem is "zavar", hogy munkaidőben nem írkászik. Hanem, hogy utána sem... De ha meg én írok neki akkor jól elbeszélgetünk.
2020. jan. 31. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem amugy full változó. Van aki egyébként is sokat lóg a messengeren, amint van ideje, de van, aki inkább élőben aktív. Ha hív találkozni még, akkor az égvilágon semmi gond nincs
2020. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Minél többet, viszont nem minden áron. Ha nincs meg a kölcsönösség, akkor nálam bukta az egész.
2020. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem túl van reagálva ez az egész "tartani a kapcsolatot a neten is" dolog.


Mikor még nem volt internet szerinted mentek egész nap a chatek? Dehogy, küldtek egy levelet ami aztán lehet napok múlva érkezett csak meg. Aztán mikor mindenkinek volt telefonja, beszéltek pár órát naponta telefonon, akkor se egész nap (na meg azt pénzzel se bírta volna az egyenleg).


Ez a chatelés olyan dolog ami csak azért elvárás mert van, létezik. De sok férfi a háta közepére se kívánja. Hiányoznak belőle az ingerek, például hogy lásd a másikat, érezd az illatát, stb.


Meg a külön töltött idő amúgy se abból kéne álljon hogy "akkor is együtt vagyunk, csak épp egy virtuális térben." Hanem hogy foglalkoztok a saját életetekkel.

2020. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igyekszem nem túlreagálni :)
2020. jan. 31. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden nap. Nem ír órákig... Írtad, hogy dolgoztok. Hány évesek vagytok? 1 találkozás volt, az még semmi.
2020. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!