Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn ismertem meg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ismertem meg. Kétszer is lemondta a randit. Nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Társkeresőről mentünk át facebookra.

Pár napig beszélgettünk és elhívtam randira,azt mondta hogy eléggé sok dolga van,mondom oké,semmi baj.

Utána pár napra rá megint elhívtam randira,de azt is lemondta,hogy mostanába elég sok a dolga.

Utána még írta,hogy még biztosan lesz rá alkalom.


Ha azt írta,hogy "még biztosan lesz rá alkalom" akkor még elhívjam még 1x vagy ez csak lekoptatás?


2020. febr. 2. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én max. annyit mondanék, hogy a meghívás áll, szóljon, ha ráér, aztán nála a labda. Ha le akar koptatni, nem ír, ha mégis csak ennyire elfoglalt most, akkor meg szól.
2020. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van több ember is a tarsolyába és ha nem jön össze egyikkel se, akkor majd randizik veled.
2020. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lekoptatas.

Különben azt írta volna, hogy most pár napig nem ér rá, de hétvégén biztos. Vagy valami hasonlo.

2020. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
85%
#2-es álláspontját támogatom.
2020. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem ezt írta volna, akkor már nem invitálnám. Így viszont - próbáld meg...
2020. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hangzik, hogy te leszel a szamár. Felejtős, ha tartod magad valamire. Keress olyat, akit érdekelsz.
2020. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Írd neki: következő találkozási időpontot mondja meg majd ő. Ha nem mond időpontot sem akkor amikor írod neki se később, akkor nem akar találkozni.
2020. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki társkeresőzik és továbbviszi a szálat,lehetőséget ad az ismerkedésre az vállalja azt is,hogy időt szakít a személyes találkozóra. Amennyiben ezt kétszer is lemondja annak nem az időhiány az oka. Ne hívd többet,sőt,én le is zárnám Vele a további ismerkedést,még akkor is,ha Ő véletlenül nyit.
2020. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy most más valakivel kufircol, de ha ez téged nem zavar akkor add meg neki a lehetőséget, hogy majd a jövőben veled is kufircoljon.
2020. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Mikor megismertem 2 éve a mostani páromat,nekem is rohadt elfoglalt volt épp az a 2-3 hét amikor megismerkedtünk. Ennek ellenére nyomult, próbált olyan alkalmat mondani, amire tényleg nem tudtam nemet mondani. Pl munka mellett egy ismerősöm 2 kutyájára vigyáztam meg mellette hétvégén suli, tényleg nem értem rá,de attól még hogy akkor nem értem rá, nem akartam törölni magam a társkeresőről. Ő spontánabb volt, ezért mikor kutyát sétáltattam, épp telefonon beszéltünk és mondta,hogy akkor ő most csatlakozna hozzám. Ez nagyon szimpatikus volt, utána is tudta,hogy alig érek rá ezért eljött hozzám vacsit főzni. Olyan dolgokat csináltunk,amit amúgy is csinálnék,ha nem lett volna ott. Szóval meg lehet így is oldani.

Ha tényleg tetszik a csaj,akkor hívd el mégegyszer, de ne olyan helyre, ami több órát elvisz, hanem pl este lefekvés előtt sétáljatok 1 órát, arra mindenki ráér.

Ha pedig erre is nemet mondd,akkor valszeg tényleg nem érdekled vagy mással elkezdett randizni.

2020. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!