Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megijedtem! Ezek intő jelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem! Ezek intő jelek?

Figyelt kérdés

Ma volt egy randim ezzel a sráccal. 4 olyan dologot is mondott/tett, ami egyből nagyon megragadta a figyelmem, sajnos negatív értelemben. És ne tartsatok egy hisztis libának, de már sok hasonlóan toxikus, mérgező kapcsolatot láttam, és a legnagyobb félelmem, hogy én is ilyenbe kerülök.


1, nincsenek is hosszú műkörmeim, egyébként is halvány rózsaszín színű, de többször karomnak mondta. Illetve pont az előző nap tört le egy körmöm és mondta, hogy ez biztos azért van, mert ilyen hosszú, nem szeretném kisebbre vetetni?


2, megemlítte, hogy látta, milyen lapos hasam van. Kérdezem, honnan tudja? Jajj, látta azokban a rövid felsőkben. Rosszálló pillantásokat vetett rám. Megkérdeztem, zavar, hogy olyanokat hordok? Őt nem igazán, hordjak nyugodtan azt, amit akarok, de hát nem szeretné, ha mások úgy látnának.


3, nem szeretem összecopfozva hordani a hajam, előnytelen számomra az a hajviselet. Mint mindig, most is ki volt engedve a hajam. Játékosan, de lefogott és addig nem engedett tovább, amíg csak egy pár pásodpercre össze nem gumiztam a hajam, mert szerinte az mennyivel jobban áll nekem.


4, ezen akkor el sem gondolkodtam, de most kérdéseket szült bennem. Rákérdezett, hogy miért nem tudtunk hamarabb találkozni, talán nem csak egy másik pasi miatt? Most is mikor elköszöntünk, poénkodva, de meg kellett említenie, hogy nem tán egy másik randira sietek ennyire? DE! tudom, hogy ő levelezik egy csajjal, mikor errefele tereltem a beszélgetést, abszolút kikerülte a témát.



Segítsetek, félek!


2020. febr. 8. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Koptasd le. Komolyan!
2020. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Hívd a rendőrséget!!
2020. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
A megérzések nem hazudnak. Ha nem jó, ne találkozz vele többet. Szerintem is kissé gáz, elég idegesítő figura lehet.
2020. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jajj, és azt kifelejtettem, hogy ő maga vallotta be, hogy homofób és szerintem rasszista is lehet, olyan megjegyzéseket tesz. ):
2020. febr. 8. 22:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi az életedet akarja kontrollálni. Vagy neki intesz búcsút, vagy önmagadnak. Válassz.
2020. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el - még ma!

Ez egy önfejű, maradi, féltékeny, úrhatnám suttyó.

2020. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Menekeülj!
2020. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Homofób,akkor nagyon veszélyes.
2020. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Ennek jó vége biztosan nemesi, ezek mind intő jelek.
2020. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Ki mit ért homofób alatt... ha gyűlöli őket csak azért mert léteznek és tök mindegy mit csinálnak, de a létük zavarja, az szerintem se jó. De ha csak a felvonulás zavarná és úgymond a mai PC világ, azzal sokan egyet tudunk érteni. Manapság a rasszizmust is többféleképp értelmezik. Attól, ha nevén nevezzük a dolgokat, felhívjuk különböző problémákra a figyelmet még nem leszünk rasszisták - szerintem.


Viszont mivel a csávó a fentiek alapján nem teljesen normális könnyen eltudom képzelni, hogy ez ügyben sem követ logikát és valóban átesik a ló túloldalára, ami egyébként még az ő sejthető politikai oldalán is elítélendő.

Szerintem is szakíts meg vele minden kapcsolatot, mond el neki mi az ábra és engedd útjára. Biztosan találsz egy normális fiút. :)

2020. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!