Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen 'nem gáz' dologgal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen 'nem gáz' dologgal írjak rá a srácra?

Figyelt kérdés

Szombaton haverokkal buliztunk és a barátnőm bemutatott egy srácnak. Kicsit beszélgettünk, de nem túl sokat. Nagyon bejön, és a jelekből úgy vettem le, hogy ő is kedvel engem. Szeretném folytatni vele a beszélgetést stb. Milyen ötletetek lenne amivel ráírhatnék és nem nézne totál hülyének?


Köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 10. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
"Szia, szeretnél beszélgetni? "
2020. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha ez sem emgy egyedül inkább maradj a meséknél...


Én azt tanácsolom, hogy legyél bátor írj rá szia, hogy vagy a buli után? Jól érezted magad utana beindul a téma amjfd léyg érdeklodo és utana ha visszair latod h h ir vissza akk hivd el vhova :P

2020. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Amit a nők elvárnak tudod:

-kreativ

-egyedi

-rámenős

-mégsem túlzottan rámenős

-határozott

-visszafogott

-enyhén burkolt

-egyenes

-hosszú

-rövid


Mi van még? Segitsetek már :D

2020. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha a srac nem keres, nem tettem ra eleg mely benyomast, nekem ez a tapasztalatom.
2020. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Írd ezt: Szia szombaton keveset beszéltünk van kedved folytatni?
2020. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

En olyan uzenetet irnek, amire tuti valaszolni fog, pl:

"Épp az előbb láttalak a buszról/villamosról/akármiről"

Ez valoszinuleg tuti nem lesz igaz, de arra fog koncentralni, hogy "hat az nem en voltam" es valaszolni fog. Utana mondhatod, hogy ja bocsi, pedig nagyon hasonlitott rad!:D aztan mehet a tobbi.

2020. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Tudni fogja hogy azért írsz rá mert tetszik neked, ha viszi tovább a beszélgetést akkor nyert ügyvéd van mert lehet megadja neki a loketet ahhoz hogy utána ő kezdeményezzen.

Én is gondolkozok rajta hogy rá írok egy férfira mert szerintem fél tőlem de biztos hogy tetszel neki.

Annyit akarok írni "csak én éreztem valamit kettőnk között?"

Nem tudom megmerjem e tenni :-D

2020. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Én visszakérdeztem valamire, amit mondott aznap este. Meglepődött azon, hogy emlékszem rá, azóta teljesen jól alakul minden:)
2020. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, át fog látni rajta, tök mindegy.
2020. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Indulj ki magadból. Amit te hallani akarnál az valószínűleg neki is megfelel majd.


Vagy, ha mindenképpen valami kitalált szöveget akarsz, kérj elnézést, hogy eltűntél, megszakítottad a beszélgetést, és biztosítsd, hogy nem azért volt, mert ne élvezted volna.


Ha ő lépett le, told le, hogy téged nem szoktak a pasik csak úgy faképnél hagyni.

2020. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!