Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyha elhivok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha elhivok egy lányt kávézni és nemet mond, utána ciki neki azt mondani, hogy legalább egy esélyt adhatna és hogy biztosan nem bánná meg?

Figyelt kérdés
Ha egyszer német mond, akkor utána már nem is érdemes nála próbálkozni soha többet?
2020. febr. 14. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
De lehet még próbálkozni, de pár hónap múlva csak. Most méltósággal fogadd el és hagyjad békék. Minden más tett csak elidegenítene tőle.
2020. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
82%
Maradjunk annyiban, hogy ciki, igen.
2020. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

A lányoknál nem mindig nem a nem, vagy szeretik magukat kéretni v. bizonytalanok.

Kedvesen nekifuthatsz még EGYszer.

2020. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az újabb nekufutáshoz mennyit várják?
2020. febr. 14. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 2 hónapot.
2020. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg "ciki", főleg ez a nem bánod meg duma. Ha én nemet mondok, az egy nem, és azért mondok nemet, mert megbánnám, mert semmi kedvem randizni azzal, akinek nemet mondtam. Ráadásul ha nyomulsz egy egyértelmű nem ellenére is, akkor csak creepynek és értetlennek fogsz tűnni, úgyhogy abszolút fölösleges.
2020. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Villants neki egy kis dellát (ha van) és máris megrakhatod :)
2020. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ciki. Hadd döntse már el ő, hogy mit akar. Szerinted azzal, ha erőszakoskodsz, jobb lesz?
2020. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Látja hogy komolyan gondolom.
2020. febr. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!