Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig háromszor randiztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig háromszor randiztam egy lánnyal. Holnap lesz a negyedik randi. Felhívjam magamhoz, hogy jön ez ki?

Figyelt kérdés

Aranyos, egyszerűen beleszerettem. Először kávézni voltunk, és sétáltunk egy nagyot. Másodszor pizzázni hívtam meg, szintén egy nagy séta is volt utána, és sok beszélgetés, csók is. Harmadszor csak egy kávéra-sütire volt idő (neki egyetem volt, nekem meló, hétköznap volt). Most megbeszéltük szombatra, megnézünk egy kiállítást a belvárosban, aztán elmegyünk vacsorázni egy étterembe. Okos, aranyos, csinos lány, megvan a kémia is, úgy érzem. Felmenjünk hozzám majd? Ha igen, akkor megkínáljam egy kávéval, vagy itallal? Nem szeretnék nyomulósnak tűnni, és elrontani. Mi lenne a jó?

(Eddig két hosszabb távúm volt, az egyik diákszerelemből nőtte ki magát, a másik baráti körből volt. Rég volt így randim. Őt netről ismerem, de nem társkeresőről.)

(F/26, L/20)



2020. febr. 14. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül laksz?
2020. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, belvárosban van egy örökölt lakásom.
2020. febr. 14. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Én még várnék a lakásra hívással és a szexszel. Ez az én privát véleményem, tehát lehet, hogy mások lepontoznak. Állok elébe.

Ffi.

2020. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha komolyan gondolod vele, akkor várj még.
2020. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én is úgy gondolom, hogy várnék még. Komolyan gondolom vele.

2020. febr. 14. 18:08
 6/12 Rockarc ***** válasza:
91%

20 evesen nem biztos, hogy lakasra akar menni, ha erted amit mondok. A 4. randit mar nem adjak ingyen, biztos nem vagy kozombos a szamara. Nincs mas teendod, mint ereztetni vele, hogy nokent tekintesz ra, nem pedig baratkozni akarsz. A csok es a gerincrevagas kozott is van atmenet, amivel a vonzodasod ki tudod fejezni es a tudtara tudod adni. Ne "csak" jol erezze magat a tarsasagodban, hanem az is kell, hogy vonzo nonek erezze magat. Minel inkabb megvan ez az erzes nala, annal jobb.


43F

2020. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Jezus isten, én első talikor is lakásrahívom a nőt. Minek erre várni?
2020. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nezd rakerdezhetsz ha ugy adódik de megmondhatod hogy természetesen ha nem szeretne, semmi gond. Ha felmegy ne repuljetek ra, tenyleg csak beszelgessetek, max csok es hagyd hogy o adjon neked jeleket ha esetleg tobbet akar.
2020. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

"Jezus isten, én első talikor is lakásrahívom a nőt. Minek erre várni?"


Talán mert nem mindenki szeret idegennel dugni, azért.

2020. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Azért a sztori szempontjából az sem mindegy hogy az illető hölgy szűz-e vagy sem.

De minden esetre ha komolyat akarsz tőpe akkor szerintem még ne akard felvinni magadhoz, mert könnyen jöhet le neki úgy hogy csak a szex miatt foglalkoztál vele ennyit. Fokozatosan. Ahogy előttem is írták a csók és a szex között meg vannak átmenetek.

2020. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!