Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac akivel haromszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac akivel haromszor randiztunk, es erzem hogy bele vagyok esve, honnan lehet tudni hogy csak megfektetni akar?

Figyelt kérdés
Haromszor randiztunk, sajnos az a tipus vagyok aki vagy mindent vagy semmit alapon mukodik nem sokszor fordul el hogy valaki ennyire tetszen. Borzasztoan felek hogy eltunik vagy nem talal erdekesnek , betegesnek mondanam ezt tenyleg nagyon szeretnem hogyha lenne ebbol valmi. A baj az hogy elso rando alkalmaval megcsokolt es nagyon mukodik a kemia igy nem haritottam. Csak nem tudom mik a jelei hogyha csakis kizarolag a szex erdekli es nem egy kapcsolat? Segitsegek legyszives mert a poklok poklat elem at az allando telefonnezegetessel es bizonytalnsaggal.

2019. jan. 22. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

nem mindegy, ha le fog lépni mert tök unalmas vagy akkor lelép.

na de jobb ha nem voltál vele és egész életedben bánod majd, hogy így is-úgy is lelépett volna, legalább miért feküdtél le vele.

2019. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Csak szex után tudod meg sajnos, hogy mit akart valójában.
2019. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos sehonnan. Majd idővel kiderül milyen szándékai voltak.
2019. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1szer mar nalam aludt de nem volt szex mert mondtam hogy nem. De szivem szerint mar masodik alkalommal lefekudtem volna vele. De igen mondtam neki hogy nyugodtan hazamehet es inkabb ott maradt "allva" is. De ha lesz folytatas 1-2 hetig huzom ezt a szex temat.
2019. jan. 23. 00:01
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Csináld ami jólesik :) Jósolni nem lehet. Volt aki második találkozásnál az ágyamban kötött ki és éveket töltöttünk együtt, mást várattam hetekig és negyed év sem lett a kapcsolat...
2019. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem is 100 % ra, de valamennyire meg lehet állapítani...

Ha pl. te szedted fel, mert annyira félénk, vagy egyszerűen csak látszik a habitusán, hogy nem egy nőcsábász, akkor valószínűleg nem csak arra kellesz neki. Ezen kívűl ha mondjuk még jó pár alkalommal nem engeded neki a szexet, hanem helyette beszélgettek, idmerkedtek stb. akkor abból látszódik majd, hogy veled marad-e...hidd el, ha "arra" hajt, nem fog várni rád.

2019. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Rockarc ***** válasza:
31%

Sehonnan. Nemcsak a noknek vannak kiszallasi pontjaik egy kapcsolatbol, hanem a ferfiaknak is. Tipikus ilyen a sex. Ha utana keres, akkor atmentel az o szuroin, onnantol barmit is el tud kepzelni veled, ha nem, akkor nincs mit tenni.


Amugy szerintem ez nem egy jo megkozelites, hogy a sex csak akkor "jar", ha tobbet is akar. Gondolkozz forditva. Ha ugy gondolod, hogy szamodra jo lenne, ha tobb is tortenne, akkor tegyetek meg. Ha ezutan lelep, akkor sem fogod banni, ha te is akartad elotte. Ha csak azert fekszel le vele, hogy ott tartsd magad mellett, amig csak bizod, az tevut. Vedekezzetek es elvezd ki a pillanatot, a tobbi majd alakul.


42F

2019. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

Úgy nézem kémijjából megvan a minden, a bizalomból és a figyelemből meg a semmi. Ez 2/1 amellett kérdező, hogy nem állsz készen egy komoly kapcsolatra, csak dugni akarsz és ezt vetíted a másikra.

32/f

2019. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
utolso: nem lehet hogy bizalmatlan vagyok mondjuk mivel a mai vilagban az elkotelezodes nem meno?
2019. jan. 23. 00:30
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexelni akar, meg fogja várni, aztán utána dob. Melletted meg addig dughat mással, ha nem bírja ki. Ez van.
2019. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!