Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha háromszor elutasítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha háromszor elutasítottam, hogy hogy negyedszer is elhívott randizni?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást látásból, szokott keresni a messengeren, de nem beszélünk sokat. Heti egyszer szokott keresni, néha én is ráírok.


Eddig már háromszor elhívott kávézni különböző indokokra vonatkozva, persze nem nevezte randinak. Ezek közül egyszer úgy hívott el, hogy mondta, hogy fizet egy üdítőt nekem és a barátaimnak.


Amikor visszautasítottam, nem mondtam direkt módon, hogy nem megyek, de tudatára adtam.


Elhívott negyedik alkalommal is, de most már igent mondtam.


Azt tudom róla, hogy rég nem volt barátnője.


Csak nem értem, hogy miért nem adja fel. Nem lenne sikere a nőknél és én mivel válaszolok az üzeneteire, gondolta, hogy lehet esélye nálam?

Vagy a személyiségem jött be neki?


2019. máj. 29. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

De most vegul is miert mondtal igent, ha nem tetszik

M?

2019. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Inkább arra tippelnék,hogy a nem tùl egyértelmű,hm hát nem is tudom mi legyen kisugárzásù nemjeid eddig arra ösztönözték,hogy újra próbálkozzon,hisz inkább fingod nincs mit akarsz jeleket küldted a visszautasìtáskor.Mint arra,hogy adja fel.És lám nem tévedett..

Lehet még elmeháborodott is,és olyan aki csak hanyatt akar vágni.


Azt én se értem minek mondtál igent.

2019. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkoznak vele a nők, akkor valószínűleg ezért tapad rád ennyire. Mennyi idősek vagytok? Ha csak látásból ismered, azért óvatos lennék vele. 3x nem értett a nemből.
2019. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
28 éves
2019. máj. 29. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy csak simán nagyon tetszel neki és minden áron szeretne összejönni veled, és csak veled.
2019. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem adj egy esélyt a dolognak, ha nem gyerebe, akkor ott megmondhatod személyesen, végérvényesen.
2019. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megtanulta, hogy a nők szeretik a határozott rámenős férfiakat.

Főleg azok a nők, akik maguktól nem tudják, hogy mit akarnak.

2019. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!