Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolsz arról ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról ha valaki már az ismerkedési fázisban szerelmet vall neked?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy ő komolyan gondolja és teljesen nyíltan elmondja, hogy mit érez irántad.

Nemet, kort is írjatok ha kérhetem.

(esetleg ha régebben erről másképp gondolkoztatok az is érdekes lehet)


2020. febr. 15. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Azt, hogy nem normális. Nem tudnám komolyan venni és zavarna is, hogy ő már ennyire el van köteleződve felém ilyen korán.


30F

2020. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Estem ilyen hibába,

Első látásra beleszerettem

Nem szabad megmondani

Rémisztő a másik félnek

40F

2020. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Számomra komolytalan és visszataszító. Úgy vagyok vele, hogy aki nem ismer rendesen, nen beszélgetett velem rendesen, nem töltött velem napokat, az az én szótáramban sokminden lehet, de szerelmes nem. Nem is tudom komolyan venni. Tudom, mennyi az az információ rólam, aminek tudatában ennek van alapja. És amíg nem érzem, hogy az illető ismer annyira, addig legfeljebb csak hiszi, hogy szeret. Legfeljebb csak magát az érzést szereti, nem engem, mint személyt.
2020. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
26/N
2020. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy fingja sincs a szerelemről.
2020. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Menekulnék.
2020. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Attól is függ neked mennyi idő az ismerkedési fázis, mert erre sincs univerzális szabály.


Én azt szeretném hogy nekem valaki azután mondja ezt mikor már teljesen megismert, hogy biztos lehessek benne tényleg engem szeret és nem valami ideált amit ő állított fel.


Most attól függően hogy milyen gyorsan ismerkedtek, mennyi időt töltötök együtt, milyen élmények kötnek össze, ez szerintem olyan 2 hónap és fél év között el kellene hogy hangozzon. 2 hónap alatt tuti nem, szerintem az az alsó határ.


Amúgy felmérés szerint, ha valakit érdekel egy kis statisztika:

- férfiak többsége 2 hónap után vall szerelmet

- nőknél ez inkább olyan fél év

- viszont mindkét nem többségben azt vallja, akkor a legboldogabbak ha az első szex után mondják ezt nekik

2020. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Milyen fázisokra bontod és milyen jegyek alapján a megpillantástol a párkapcsolatig terjedö folyamatot?
2020. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Az én párom ezt tette. Kissé éretlen volt még, betudtam annak, de ugyanakkor jól esett. 7 éve vele vagyok, azóta már maximális hitelt szerzett a szavának érettebb formában is. :)
2020. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy engem elijesztene ezzel a lépésével.

21/L

2020. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!