Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell megtartani olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megtartani olyat, aki nem a te szinted?

Figyelt kérdés

A párod szebb mint te, és jobbat kaphatna nálad bármikor.

Hogyan tartod őt meg, hogy ne vágyjon másra?


2020. febr. 17. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
+15 év és egy szintbe kerültünk mert megöregedtünk mindketten :D
2020. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy nem leszek neki elég jó hosszútávon.

Tudja, hogy bármikor kaphatna tőlem klasszisokkal jobbat és szebbet.

2020. febr. 17. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem túl pozitív dolgokkal, mint pénz, szolgalelkűség, sok dolog "észrevétlenül hagyása" stb. ami az egészet értékelhetetlenné teszi.
2020. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem hagyd a kisebbségi komplexusodat mert azzal fogod elüldözni.
2020. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Valaiért mégis téged választott, szóval ne parázz, legyél olyan, mint eddig.
2020. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok felszínes vagy kisebbségi komplexusos, tehát alapból nem paráznék ilyesmin csak azért, mert "szebb nálam". Van elég más értékem, ami sokkal fontosabb ennél és amit nem találna meg annyira könnyen másban. Nem játszottam meg magam, amikor belém szeretett, azért szeret aki vagyok, nem mérgezem feleslegesen a kapcsolatunk buta komplexusokkal.
2020. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Életem 1. pasija úgy nézett ki mint egy görög isten, 6 évig voltunk együtt. Miért? Mert szerettük egymást.

Azért választott, mert tetszel neki, nem érdemes azon gondolkodnod, hogy más biztos jobban megfelelne.

2020. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen szep, igenyes no vagyok az emberek szerint. Amikor 4 eve beleszerettem a paromba, mindenki pislogott, mert nem egy tipikus helyes ficko. Nem tudok magyarazatot adni, mert en is latom hogy nem szep, de egyebkent a kulseje fogott meg eloszor. Pont a tokeletlensege, a kisugarzasa. Van ilyen :) Ami pedig mellette tart azota is, hogy nagyon figyelmes, jo tars :)

32 N

2020. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog megtartani, ha rájössz, hogy nincsenek szintek. Emberek vannak, meg érzelmek.
2020. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!