Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tartjátok komolynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok komolynak az online társkeresést?

Figyelt kérdés

Számotokra mik a kizáró okok egy ilyen jellegű társkeresési opcióval szemben?

Esetleg mik azok a tényezők, ami miatt mégis ezt a módszert választjátok az ideális partner megtalálása céljából?



2020. febr. 21. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én befejeztem 3,5 év után. Időszakosan voltam aktív, mivel pár rövidebb kapcsolatot sikerült összehoznom tinderről, és nyilván ezek alatt nem randizgattam. A tapasztalatom az, hogy az embert úgy dobják el, mint egy darab szart, amint jön egy jobb lehetőség. Egy randit sem egyszerű elérni, mivel 10 csajból jó, ha 3 válaszol, amiből rosszabb esetben az összes megszakad a részükről pár (amúgy teljesen normális, sima ismerkedős) üzenet után. Ha el is jutsz egy randira, jó eséllyel felszívódnak utána, de kis szerencsével kifoghatsz pár hónapos kapcsolatokat. A kínálat rettentően híg, a legtöbben nem társkeresés, hanem követőszerzés, egósimogatás céljából vannak fent. Rájöttem, bár hosszú idő kellett hozzá, hogy itt nem fogok szerelmet találni, maximum az idegrendszerem tönkremenetele miatt a pszichiátrián fogok kikötni, úgyhogy a saját érdekemben abbahagytam a netes keresgélést. Majd, ahogyan az első kapcsolatom is kialakult, valami véletlen folytán a semmiből elő fog bukkanni a megfelelő partner.


29F

2020. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Van, akinek bejött. Nekem nem.

Nem vagyok csúnya, de egy Adonisz sem. Vékony a testalkatom és fotogénnek sem mondanám magam. Az én esetemben fontos a személyes találkozás, mert a kisugárzásommal, megjelenésemmel tudom megmutatni a másiknak, hogy milyen vagyok. Ez online nem megy.

2020. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kifejezetten és gorcsosen part kell keresni... csak aki tetszik rairni stb :D amugy sztem oké csak nem azzal kell kezdeni h " Figyejéé teccel járunk?" hanme tudod hagyni idot h megszeressenek széptestvérem :D
2020. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Én tökéletesen sikertelen vagyok ezeken az oldalakon, alkalmazásokon. Senki nem válaszol, mintha nem is léteznék. Csinálhatok bármit, lehet akármilyen a bemutatkozásom, izgalmat sugárzóak a képem - semmi. Az egyetlen kivétel a puncs, ahova regisztráltam kíváncsiságból, ott szoktak válaszolni. De mint tudjuk, ott nem az igaz szerelmet keresik a hölgyek.

Amúgy a legtöbb lányt, nőt interneten ismertem meg, de soha nem társkeresőn, hanem csak így by the way.

2020. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy nem "komoly" az internetes társkeresés, hanem az, hogy rettentően frusztráló, idegőrlő. Egy férfinak általában nagyon nehéz dolga van az online társkeresőkön, s ennek egyik fő oka az, hogy ennél az ismerkedési formánál a nőket állandóan üzenetekkel bombázzák a társkereső férfiak, felvetve az elcsábulás esélyét. Míg a hagyományos ismerkedésnél általában egyszerre csak egy férfi van "képben" egy nőnél, s őróla kell csak a nőnek eldöntenie, hogy igen vagy nem, addig az internetes ismerkedésnél a veled való levelezéssel vagy találkozgatásokkal párhuzamosan állandóan jönnek az újabb és újabb kezdeményező üzenetek a partnered postafiókjába. Márpedig ezek a levelek az "igen/nem" döntési helyzet helyett "ő vagy ő vagy másik tízből valamelyik ő" döntési helyzetet teremtik meg. Egy lóról egy másik lóra átülni pedig mindig csábítóbb, mint egy lóról leszállni a földre és várni, hátha jön majd egy másik, amelyre fel lehet ülni. Mindemiatt egy pillanat alatt, akár váratlanul is ejtenek a nők az internetes társkeresőn egy másik férfiért, nekem ez a tapasztalatom. A probléma az, hogy annak számára, akinek a baráti körében vagy a munkahelyén nincs potenciális partner, igazából nincs alternatívája az internetes társkeresésnek. A szórakozóhelyeken a nők egyéjszakás kalandot keresnek, nem társat; az utcán, bevásárlóközpontban vagy közlekedési eszközökön való beszédbe elegyedés pedig a nők bizalmatlansága miatt szinte soha nem folytatódik. Szóval az internetes társkeresés elég pocsék élmény, hiszen időigényes és rengeteg frusztrációt, megaláztatást át kell élni, de egész egyszerűen sokaknak nincs más út a társtaláláshoz.
2020. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem komolyabb, mint a való életben. Ha élőben mész oda egy lányhoz az épp ugyanúgy koptat le, mint ha ráírnál(legalábbis ugyanannyi az esélye). Az se jelent semmit, ha ott helyben érdeklődő, és számát is megadja... ha utána nem fogja felvenni és/vagy az első hívás alkalmával koptat le telefonon keresztül. A ráírás ezzel szemben gyorsabb, kényelmesebb mint vadidegen lányokat szólítani le az utcán, hátha valaki vevő az ismerkedésre. + feltételezhető, hogy azért van egy társkereső oldalon, mert ismerkedni szeretne (nos, igen, jó páran nem ezért vannak ezeken az oldalakon)


Azért ott próbálkozom, mert a környezetemben nincs számomra tetsző, egyedülálló, korombeli nő. (pedig 17 nővel dolgozom együtt nap mint nap az irodában.. mindegyiknek van valakije. még a legnőietlenebbnek is.) Munka után meg, mint mondtam, nem fogok kimenni egyik bevásárlóközpontba sem és random nőket leszólítgatni találomra.


Amúgy kabaré ami a társkeresőkön megy. Mondjuk a 10 évvel ezelőtti állapothoz képest.

2020. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vegyes a tapasztalat, van aki csak ego növelés miatt van fenn, de találkoztam olyan nőkkel is akik teljesen korrektek voltak. Sokszor mondják a nők hogy a férfiak mennyire nem korrektek és hazudnak a korukról, a magasságukról, a kopaszságukról, a pocakjukról. Nőknél is tapasztalható hasonló, csak ők a korukat felejtik el, a hajuk színét, a lakhelyüket, a súlyukat, a ruhaméretet de ezen már nem akadok fenn. Ez egy ilyen világ, nem mindig azt kapod amit rendeltél.

41F

2020. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazi halászat a zavarosban😊sok türelem és jo idegrendszer kell hozzá.

De itt vagyok pl én. Kisvárosban élek és dolgozom , itt szinte nincs olyan ember akit ne ismernék, a barátnők barátok jórésze házas,nagyon kimozdulni sincs kivel.

Be vetettem a javasolt dolgokat :sport és kirándulás ,rendezvények ...soha senki nem jött oda hozzám,pedig nem vagyok egy bányarém.

A munkahelyem egy szépségszalon ahol egy pasi se fordul meg.

Tehát marad a netes halászat 😊itt legalább sikereim is vannak, igaz így is mellé lehet lőni...

2020. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nekem már sikeres is volt az online ismerkedés,

mert 8 évet éltünk együtt neten megismert Párommal.


De, amióta sajnos újra ismerkedem

azt nem tudom megszokni és elfogadni, hogy .....:

tömegével generál a Nők akaratától függetlenül

"kedvel" avagy kapcsolatot kezdeményez "lájkot" a szolgáltató.

Teszik ezt előfizetés után is.


Rengeteg energia, idő elmegy a random generált valótlan

kezdeményezésekre is válaszolni,

mert nem tudható melyik a valós közülük.

2020. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyenesek felejtősek.
2020. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!