Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori, hogy élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy élőben minden más (sokkal rosszabb)?

Figyelt kérdés
Konkrét dolgokra lennék kíváncsi, hogy miért nem jött össze semmi, ha a neten "jól" működött.
2020. febr. 23. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Tokre hasonlitott a kepeire, es nagyon jó szellemi társ volt a levelezgeteseink alatt /nem cseteltunk, csak emaileztunk/. De eloben abszolut nem jott be - nagyon ferfiatlan, vekonyka kis hangja volt, es szerintem aranytalanul keskeny vallai, a fejehez kepest. Nekem nagyon nem jott be, raadasul legelso randi volt, szoval nem is tudtam kezelni nagyon a helyzetet.


De a legtobb netes ismeretseget koveto talalkozas amugy nagyon pozitiv volt.

2020. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan ami nem működött nem volt ,beszélgetés stb

Ha nem működött az azért volt mert pl hazudott a magassagrol vagy az életkorrol.... plusz 20cm vagy plusz 10 év nem mindegy 😀

2020. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetoen pozitiv elmenyeim voltak. Nem hazudtak semmirol, volt kemia, stb. Van negativ elmenyem is, de az nem elso randin derult ki, csak kesobb, az ismerkedes elorehaladtaval.
2020. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!