Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, ha komoly párkapcsolatot keresek, de a nők mindig azt hiszik, hogy csak szexet akarok?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért hiszik ezt, pedig nem vagyok sem bunkó, sem nagyképű, sem perverz. Max annyi jellemző rám, hogy elég ironikus a humorom, szeretek viccelődni, de sosem viszem túlzásba, jelzem hogy komolyak a szándékaim, de valahogy mindig oda lyukadunk ki ,hogy csaj attól parázik, hogy rögtön el fogom hagyni, meg úgyis csak szexre kell nekem, mert ő nem elég jó nekem....
2018. ápr. 25. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
A nőknél ez a természetes.
2018. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Kezdj el csak szexelni. Utána egyre többen akarnak majd veled komoly kapcsolatot.
2018. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Értem, csak így ismerkedés elején amikor a másik fél elkezdi ezt a bizalmatlankodást meg ilyen önértékelési zavaros dumákat tolni, akkor olyan rossz szájízű lesz az egész, én egy kapcsolat elején vagy ismerkedéskor a másiknak a személyiségét akarom felfedezni, nem pedig azt bizonygatni, hogy nem csak megfektetni akarom. Így ilyenkor sokszor ráhagyom a csajra, hogy gondoljon amit akar és hagyom a fenébe az egészet.

Biztos velem van a baj, de én nem vagyok ilyen "tipikus férfi", hogy bárkivel csak úgy ágybabújjak, mert a haverjaim mindig ezt mondják, hogy "dugd meg őket, azt hagy ott őket a p...ba"

2018. ápr. 25. 22:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne bizonygass semmit egy ismerkedés elején. És ne is randizz olyan lányokkal, akiknek bármit is bizonygatni kell.

Ha nem vagy olyan és nem akarsz tapasztalatot gyűjteni, akkor ne tedd. Viszont akkor ugyanebben a helyzetben fogsz maradni.

2018. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szexuális témákról kezdesz el egyből beszélni. Vagy ha nem, akkor önértékelési zavarokkal küzdő lányokkal kezdesz. Nyugi, rengeteg ilyen pasi is van, volt aki számon kért, hogy miért nem írtam vissza 2 óra után a levelére. Én az ilyeneket egyből kukázom, senki pszichológusa nem vagyok, az ember tegyen a saját mentális egészségéért, ne mástól várja a megváltást.
2018. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ilyenekkel én is gyakran találkozom, hogy fb.-n kérdezi a csja, hogy "baj van?" pusztán azért mert pár óra elteltével nem válaszoltam neki.
2018. ápr. 25. 22:48
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam így kifejezetten szexuális témákról beszélni, max néha spontán jön szóba, ilyenkor ennek a lányok meglepően nagy jelentőséget tulajdonítanak, pedig ebbe semmi különös nincsen.
2018. ápr. 25. 22:50
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

szerintem nem vágod.

a nők akkor hozzák ezt fel,ha már unják a pávatáncot a túlzásba vitt flörtöt és jelzik ebben a formában,hogy oké jó a duma,de most már szexelhetnénk is.

vagyis hogy térjél már a tárgyra ne tökölj már.

te meg erre gondolom elkezded mondani,hogy dehogy én komolyan gondolom stb és kb el is vágtad magad és még a szépen elindított puninedv is megszárad.

2018. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A neten ismerkedtem, én is komoly kapcsolatot akartam. Olyan nőkkel randiztam akik azt irták magukról hogy csak komoly kapcsolat érdekli őket. Kíváncsi voltam meddig lehet náluk elmenni szex téren. 10 lányból 8 már az első randin leszopott a kocsiban, kettő a második randin lefeküdt velem.

Ennyit a komolyságról.

2018. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó, de én nem ilyen lányokat keresek.
2018. ápr. 25. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!