Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin csak 2 puszi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csak 2 puszi és beszélgetés oké? Lesz folytatása, vagy nem jöttem be neki, ezért nem közeledett? 25/L

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg, 3 hete beszélünk, első randi is jól sikerült, végigbeszéltük, de egyáltalán nem közeledett felém, nem nyomult. Előtte sok képet küldtünk egymásnak, tudtuk milyen a másik, akkor mindig bókolt, élőben meg semmi. Összességében nem volt rossz, tényleg mindenről jól elbeszélgettünk, csak visszajelzések híján nem tudom, hogy most akkor mit akarhat. Randi elején és végén volt puszi, de végülis tényleg először találkoztunk. A randi óta eltelt egy nap, de még nem írt. Szerintetek írjak neki, hogy én jól éreztem magam, vagy várjak? Nem fura, hogy nem közeledett jobban? Mondjuk mondta is, hogy nehezen kezdeményez egy kicsit az elején, csak tudom, hogy elég válogatós is.
2018. máj. 1. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz rá, de attól tartok élőben nem jöttél be neki annyira. Van ilyen, ne rágódj rajta túl sokáig.
2018. máj. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Várd meg míg ír, bár nekem , ha bejöttél volna már azonnal írtam is volna valamit neked, ahogy elváltunk volna a randi után (meg szerintem más is). Lehet nem annyira jöttél be neki élőben, mint a képeken azt most gondolkodik mi legyen.
2018. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Annak írok rögtön aki bejött. Aki nem jött be, annak nem írok, általában ők írnak rám. Sajnálom, de ez van, szerintem nem jöttél be neki. 41/F
2018. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

*sóhaj*


Szerintem meg, főleg ha bátortalanabb, épp rád vár. Hogy TE is keresd végre. Itt az oldalon minden második nő azért nyíg, mert jajj a pasik mindjárt az első randin nyomulnak…

Hát ember legyen a talpán, aki a hülyeségeiteken kiigazodik. Ő mondta, hogy nem nyomulós, nem? Akkor még jó, hogy nem nyult a bugyidba!

2018. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem mindenki akar egyből beleugrani a dolgokba, első randi után én sem vagyok biztos, hogy egyből csókolózni akarnék.


Egy nap váratás meg szerintem belefér, talán kettő is.

2018. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!