Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány a munkahelyemen,akit már 2x is elhívtam randizni,meginni valamit,mind a 2x igent mondott,mikor eljött a nap,akkor meg visszamondta.Vajon egyáltalán nem érdeklem,vagy csak játsza az eszét,hogy ezzel a "playing hard to get" angol kifejezéssel éljek.Azt bírom hogy még bocsánatot se kér vagy meg se említi a dolgokat,viszont szünetekre elhív.Nem értem.

2020. febr. 25. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Nem éri meg az időpazarlást.
2020. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én még mindig látok egy szikrányi esélyt.Lehet elkéne mondjam neki úgy teljes a egészében hogy mi a helyzet,és legalább tiszta a lelkiismeretem.
2020. febr. 25. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt is gondolom, meg azt is.

Kétszer megígérte, kétszer visszamondta (megindokolta?), elnézést sem kért, alternatívát (pótidőt) sem ajánlott...

Én lemondanék róla, hiszen egész életében ilyen rapszodikus lehet. Vagy nem jössz be neki, csak nem tudja, hogyan tudtodra adni.

Ffi

2020. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valamit már rég megtanultam: ha valakinek fontos vagy az TESZ érte hogy veled legyen. Elhivna ő, vagy kárpótolna.

Voltam kapcsolatban ugyanilyen lánnyal. Megbeszéltük a programot, úgy alakítottam a napom, beleeltem magam a kellemes várakozásba aztán jött a pofára ejtes amikor pár órával előbb lemondta. Másfél hónapig ment ez, végig csalódás és visszautasítás volt az egész és ki is derült hogy annyira nem akarta csak gondolta ad egy esélyt.

2020. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!