Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka h még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka h még nem hívott randira?

Figyelt kérdés
KB 3 hete írogatok egy férfival fbn. 28 éves és majdnem minden nap irogatunk viszont még nem hívott el randira. Pedig mi úgy beszélgetünk h ismerkedünk. Mi lehet az oka? 25L

2020. febr. 25. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Te miért nem hivod el?
2020. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

Osztom az első véleményét. A mai világban már teljesen mindegy, igazából. Hogy ki hív el kit, ki kezdeményez stb... Akár szex terén is.


(Ezt most NE VEDD sértésnek, mert nem hozzád szól, kérdező. Csak szimplán megjegyzem.)


Régebben kultúrája volt ennek, és hagyománya. Mármint a nőkhöz viszonyuló ismerkedést, a szexet, az együtt élést stb.


(Szinte) Kivétel nélkül -"minden"- lány/nő azt hiszi, hogy olyan ez, mint a filmekben.


A mai világban ne csodálkozzunk, hogy a fiúk/férfiak többsége nem kezdeményez. (Én speciel 22 éves vagyok.) Általában két oka van. Rossz előző kapcsolat(ok), vagy még nem volt. Kortól függetlenül. Azért, én is megválogatnám, hogy kivel szűröm össze a levet.


Na meg persze! (Ezt is megjegyezném!) A (!) normálisabb (!) 20+ éves férfiaknak fontos az, hogy egy lányt/nőt megismerjenek, mielőtt "úgy" alakulna a dolog kettejük között. Sajnos ez fordítva nem feltétlenül igaz, mert a nők (mint ahogy jelen esetben Te is) sürgetnék a dolgot.


A nők részéről ha nem történik "semmi", akkor ott hagyják a férfiakat. Nem bírnak, tudnak várni.


(Megsúgom, 3 hét egyáltalán nem sok idő.)


Szerintem ezt csak úgy itt hagyom, mert pont ide illik. Nem rád gondoltam kedves kérdező, csak úgy megjegyzem. Szinte minden korosztálynál látom ezt manapság. Tapasztalom látom/hallom az utcán és az interneten, valamint közösségi társaságban is szó van erről.


Ezt úgy számoljuk 18, de inkább 20 éves kortól. Mind két nemnél egyaránt.


A 18 és az alattiakat meg hanyagoljuk. Azok nem kapcsolatok, hanem csak szórakozás és ismerkedés a másik nem testével. Kb.


14 éves korúak szexelnek. (Nem 10 évvel ez előttről beszélek és gondolok itt, hanem a jelenről, mostanról!)


Így kezdik el elbaszni az életüket. Az iskolát és a többit. Én igazából erre szigorú szabályokat inkább törvényeket vezetnék be. 18 éves kor alatt senki ne tudjon semmiről semmit.


Elkalandoztam, szerintem úgy sem olvassa végig senki! :D



Szóval Kedves Kérdező!


Légy türelemmel! :D Lehet, hogy várja a jó alkalmat, vagy az is lehet hogy még szeretne tovább ismerkedni picit, mielőtt elhív. Sima ügy. :D Én nem paráznék ilyenen. Ha türelmes vagy, és megértő, akkor várd meg! :)

2020. febr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a válaszod, lehet igazad van h lehet h ő meg korainak gondolja de az is lehet h nem erdeklem :/

Pedig így ahogy chatelünk egész szimpi. Mostnar igazából azt néztem h 1 hónapja chatelünk és persze nem minden nap. Tudom h h érted h én hívjam el mert miért ne de úgy gondolom h jobb ha a férfi vadászik úgymond. Eleinte írt többször mostnar kevesebbszer. Lehet az a baj h túl határozott vagyok még őszinte 😂

2020. febr. 26. 13:10
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megijedt,hogy komolyan gondolod.
2020. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Haliii!


#2-es vagyok!


"Lehet az a baj h túl határozott vagyok még őszinte 😂"


Aaaaz nem baj. A férfiak nagyobb része megijed az ilyen lányoktól, nőktől. Nem tudom, én is ilyen vagyok. :D És ne, ne kérdezd. :D


Próbálj vele lassabb lenni, és alkalmazkodni hozzá, hogy Neki is hogy a könnyebb, hogy a jobb. Próbáld meg vele megtalálni az összhangot. :)

2020. febr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem siettetek semmit igazából csak dumálunk chaten. Igazából olyan hangulata van mintha csak haver lenne... Pedig azzal a céllal írt rám h ismerkedne. Már több napja nem is írt..
2020. febr. 27. 08:46
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Érik a friend zone... amúgy tetszene így fotóról? Biztos, hogy nincs barátnője?
2020. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nincs neki és ő akart ismerkedni. Csak furcsállom h eddig nem lépett illetve nem keres annyit.
2020. febr. 28. 22:04
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Mintha ezt a kérdést én írtam volna ki. Pedig mi társkeresőn kezdtünk el beszélgetni. Naponta írunk egymásnak és még semmi. Szerintem le fogom építeni.
2020. febr. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ismeritek már egymást korábbról? Mert ha nem és csak random bejelölt, akkor nincs abban semmi meglepő, hogy amennyire lehet, meg akar ismerni.
2020. febr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!