Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 férfi is randira hívott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 férfi is randira hívott, kit válasszak? (N/21)

Figyelt kérdés

Az egyik férfival (26) randi oldalról ismerkedtünk meg, kb 2 hete beszélgetünk (nem minden nap) és ma volt az első randink, még semmi sincs kőbe vésve, jól elbeszélgettünk, bár kissé unalmas volt az egész, nem igazán volt semmilyen szikra, ez lehet amiatt van, hogy mindketten fáradtak voltunk mert egész nap dolgoztunk.

A másikkal (25) ma találkoztam haza fe az úton, egy barátnője aki vele volt elhívott, hogy üljek le velük és a barátaikkal kicsit, a srác vicces, kedves, jól elviccelődtünk, ő ivott egy kicsit és többször elmondta mennyire tetszek neki, végül megadtam a számom, mert jól kijöttünk és mert udvarias és kedves volt, de montam azt is, hogy ma volt randim és nem ígérhetek neki semmit.

Mindketten helyesek, egyik se kifejezetten az esetem de szerintem nincs is olyanom.

Most nem tudom mit csináljak, randizzak 1-2 alkalommal mind a kettőjükkel vagy mit csináljak? Még sosem voltam ilyen helyzetben és nagyon hálás lennék bármilyen tanácsért.

A helyesírási hibákért pedig elnézést, telefonról írok.



2018. aug. 11. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyiket se, ha gondolkodnod kell rajta.
2018. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
AnYám borogass mint húspiacon verekszenek érted xd
2018. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Az elsőt hagynám, mert ha unalmas a randi, és nincs szikra, akkor valószínűleg nem lesz jó a kapcsolat. A másodiknak adnék egy esélyt, de legyél rá felkészülve, hogy józanon más lesz, mint a múltkor. Az is lehet, hogy nem is akar majd randizni veled.
2018. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2.
2018. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Még nem volt párom csak ezért vagyok ilyen bizonytalan, kedves 2es, szó sincs olyasmiről, hogy férfiak versengenének értem. :D Most csak valahogy véletlenül így alakult.

Kedves 3as, igen tudom, hogy teljesen józanon bizonyára más lesz, én is azt mondtam neki, ha tényleg akar valamit akkor találkozzunk napközben és meglátjuk.

Még csak most találkoztam mindkettőjükkel és egyszerűen sokként ért a dolog. Még soha nem randiztam/szándékoztam randizni egyszerre több mint 1 emberrel és mivel mind a kettő tetszik a magamódján (egyiket sem szeretném leírni, hiszen még nem ismerem eléggé őket) most hirtelen nem is tudom mit csináljak. Ezért kérdezten, hogy a válaszolók mit javasolnának, hiszen objektív szemmel lehet, hogy ti jobban átláthátok a dolgot mint én.

2018. aug. 11. 23:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Én ha valakivel elmegyek randizni, akkor már tudom, hogy többet el tudnék vele képzelni, és eszem ágába sincs mással randizgatni, mivel rajta kívül másra nem is tudok gondolni.

El se tudnám képzelni, hogy valakivel összejöjjek úgy, hogy nincs ez meg bennem. Ez az egyértelmű érzés a másik irányába.

Bár az is igaz, hogy neked még nem volt senkid (ahogy nekem se), szóval tapasztalatnak biztos jó lehet, ha összejössz olyannal, akivel nincs meg a közös hang.

2018. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6os nem akarok olyannal összejönni akiben nincs meg az összhang, az első férfinál szerintem a fáradtság volt az oka, hogy annyira jól nem tudtunk elbeszélgetni, de nem vagyok biztos benne.

Tudom, hogy mindketten ismerkednek másokkal is (mondták) így emiatt bűntudatom nem lenne, csak azt nem tudom van e egyáltalán értelme mindkettőjükkel találkozni még egy párszor vagy inkább csak az egyikőjükre kéne koncentrálnom. Semmit nem ígértünk a másiknak, se ők nekem se én nekik.

Adjak időt a dolognak és elválik még vagy szerintetem már most döntenem kellene?

2018. aug. 11. 23:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Újra mondom: aki nem mozgat meg, azzal kár foglalkozni.
2018. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát egyik se tökös túlzottan: egyik a virtuális térben Jani a másik meg szárnysegédekkel. A férfi ott kezdődik hogy tök önerőből leszólít valakit elmondja mi a szitu úgyis a nő dönt
2018. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2018. aug. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!